Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Mlýn na Dobré vodě - firemní večírky, svatby (Praha 10)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 10
Klidné místo pro firemní večírek v Praze s nádechem romantiky. Chcete se potkat s Vašimi kolegy v místě, kde to voní přírodou a jste tam opravdu jen Vy? Nechcete realizovat firemní večírek v městě plném lidí, kde každou chvíli bude zvonit tramvaj? Nemáte však čas ani kapacity jezdit... zobrazit více
2 místnosti pro max 500 lidí

Kontaktní údaje

Ing. Milan Hromíř
mobil: 602 339 433
milan@hromir.cz

Na Dobré vodě 39, 104 00 - Praha 10 , okr. Praha 10
http://

Klidné místo pro firemní večírek v Praze s nádechem romantiky.


Chcete se potkat s Vašimi kolegy v místě, kde to voní přírodou a jste tam opravdu jen Vy? Nechcete realizovat firemní večírek v městě plném lidí, kde každou chvíli bude zvonit tramvaj? Nemáte však čas ani kapacity jezdit nikam za Prahu?  NEVADÍ.
 

Mlýn na Dobré vodě je ideální místo pro firemní akce v Praze, v přírodním parku, jen 3 minuty jízdy od metra Háje.
 

Starobylý mlýn z 15. století s přilehlým stavením je obklopen malebnou zahradou s rybníčkem a stoletými stromy. Všechno, co chcete, tak zajistíme od drobného občerstvení, výzdoby na míru až po náročný catering pro zahraniční delegace.


 

FIREMNÍ VEČÍRKY, KONFERENCE, ZASEDÁNÍ


V originálních  prostorách můžeme pro Vás zajistit akci až pro 300 osob, oblíbené jsou u nás zejména firemní večírky, které děláme již několik let. Firemní či jiné soukromé kolektivy si u nás naplno užijí celý objekt a jeho atmosféru. Nadýchají se čerstvého vzduchu během odpoledne, večer si naplno užijí bohatou nabídku pití a jídla. V noci se ještě snadno dostanou domů.  Pokud je třeba sjednat konferenci či firemní jednání, uvolněná atmosféra přírody a kvalitní vybavení našich prostor bude tím podstatným proč Vaše akce skončí úspěchem.

Venkovní prostory mlýnu i vnitřní nabízejí skvělou kombinaci místa např. pro relizaci teambuildingu. Firemní akce můžeme doplnit aktivitami tipu například degustací nápojů, kurzem grilování, lukostřelbou v naší zahradě apod. Kapacita našeho místa je až 300 osob pro raut, 200 osob pro hostinu, z toho 150 osob ve vnitřních prostorách. Rádi pro Vás zorganizujeme firemní večírky, zasedání, konference, prezentace, tiskové konference, workshopy, teambuildingy.Areál Mlýnu Na Dobré vodě

Naše místo ve své kategorii je v Praze neopakovatelné. Pozemek cca 7500 m² s potokem, sádky pro čerstvé ryby, 100 let starými stromy, 400 let starým mlýnem kombinovaným s moderní architekturou, 450 m² venkovní terasou, 12 m širokým schodištěm.

 

Služby

Skvělý catering, koktejly, rauty s možností libovolného programu udělají Vaši akci velmi příjemnou.

Vybavení

Wi-fi, konferenční technika apod.
Společenský sál (konference, večírky..)
pro 180 lidí Kapacita našeho místa je až 300 osob pro raut, 200 osob pro hostinu, z toho 150 osob ve vnitřních prostorách. Rádi pro Vás zorganizujeme firemní večírky, zasedání, konference, prezentace, tiskové konference, workshopy, teambuildingy.
Venkovní prostory
pro 500 lidí Naše místo ve své kategorii je v Praze neopakovatelné. Pozemek cca 7500 m² s potokem, sádky pro čerstvé ryby, 100 let starými stromy, 400 let starým mlýnem kombinovaným s moderní architekturou, 450 m² venkovní terasou, 12 m širokým schodištěm.

Najděte nás na mapě

Na Dobré vodě 39, 104 00 Praha 10


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...