Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Harmonie (dříve Fontána) (Luhačovice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Zlín
Hotely Harmonie I. a II. se nachází na okraji největších moravských lázní Luhačovice. Obklopeny klidnou a čistou přírodou jsou ideální pro aktivní odpočinek i relax. Hotely nabízí komfortní ubytování, gastronomii, která se opírá především o českou kuchyni, wellness služby a širokou škálu... zobrazit více
1 místnost pro max 350 lidí

Kontaktní údaje

Aneta Jakůbková
Marketing Manager
M: +420 778 470 035 /
T: +420 577 117 223
marketing@hotel-harmonie.cz

Jurkovičova alej 857, 0 - Luhačovice , okr. Zlín
http://www.hotel-harmonie.cz/

Hotely Harmonie I. a II. se nachází na okraji největších moravských lázní Luhačovice. Obklopeny klidnou a čistou přírodou jsou ideální pro aktivní odpočinek i relax. Hotely nabízí komfortní ubytování, gastronomii, která se opírá především o českou kuchyni, wellness služby a širokou škálu volnočasových aktivit.

Naší snahou je připravit team building, firemní prezentaci, školení, večírek, seminář, zábavnou show tak, aby odpovídala cílům a očekáváním Vaší plánované akce. Pro sestavení optimální nabídky jsme připraveni poskytnout dostatečnou ubytovací kapacitu (2 hotely, až 500 lůžek), konferenční prostory, zajímavé sportovní vyžití v místě i okolí, programové zajištění a kvalitní cateringové služby.

Služby

ubytování, zajištění firemních akcí, catering, svatební den aj.

Ceny a popis ubytování

Hotel Harmonie I. (bývalá Fontána) nabízí příjemné ubytování ve 141 pokojích vybavených moderním nábytkem (139 dvoulůžkových, z toho 96 pokojů s balkonem, 44 pokojů bez balkonu, 2 komfortně vvbavená Apartmá s rohovou vanou).

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), SAT/TV, telefon a bezplatnou Wi-Fi.
Konferenční prostory
pro 350 lidí Konferenční prostory s různým stolovým uspořádáním.

Najděte nás na mapě

Jurkovičova alej 857, 0 Luhačovice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...