Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Svornost - pronájem prostor (Praha 9 - Dolní Počernice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 9
Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky (dálniční obchvat Prahy). Hotel... zobrazit více
3 místnosti pro max 180 lidí Ubytování (pro 50 lidí)

Kontaktní údaje

Tel: 281 932 122
Email: svornost@svornost.cz
http://www.svornost.cz/

Novozámecká 284, 190 12 - Praha 9 - Dolní Počernice , okr. Praha 9
http://www.svornost.cz/

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny, Pražského výstaviště v Letňanech a v blízkosti Jižní spojky (dálniční obchvat Prahy). Hotel nabízí jednak klidné prostředí pro rodiny s dětmi a také profesionální zázemí pro firemní a jiné soukromé akce. Za velice příznivé ceny je možno ubytování ve 20 pokojích. Součástí hotelu je restaurace, salonky, letní terasa, velká zahrada,formanka a kongresový sál, hlídané parkoviště. Wifi připojení k internetu po celém hotelu je zdarma. Hotel Svornost se snaží nabídnout hostovi takové prostředí, aby se cítil jako doma a pobyt byl pro něj co nejpříjemnější. Možnost zajištění svatebního dne.

Služby

Hotelové taxi, WiFi připojení, Kopírování, Půjčovna kol, Zajištění firemní a soukromé akce, Ubytování, Catering, Zajištění svatby apod.

Vybavení

Ozvučení sálu, Mikrofon bezdrátový (ručka), Mikrofon bezdrátový (klopa), Flip-chart + papír+ fixy, Plátno, Řečnický pult, Datový projektor, Počítač, Notebook, Připojení k internetu ( wifi 2 Mb/s), Video recorder, Video kamera, DVD,
DVD recorder HDD 160 GB, TV 75 mm, TV 55 mm, Hifi věž.

Ceny a popis ubytování

Hostům hotelu je k dispozici 22 pokojů s kapacitou okolo 50 míst, kde standartní vybavení tvoří vlastní WC a koupelna,lednice,fén apod. Máme jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje. Dále máme apartment a 3 pokoje hostelového typu. Všechny pokoje splňují běžné standarty *** hotelu. Ceny od 420 do 3200 Kč.
Salonek s krbem
pro 20 lidí 250.00 Kč/h Je oblíben zejména pro své útulné prostředí, které umocňuje nejen plápolající krb, ale i přímá prostupnost na letní terasu a výhled do zahrady. Naši hosté si jej často vybírají k menším svatebním hostinám, rodinným oslavám či podnikovým seminářům. Uspořádání ve tvaru U - 20, T - 18 osob.
Zelený salónek
pro 30 lidí 250.00 Kč/h Je oblíben zejména pro své útulné prostředí, které umocňuje nejen plápolající krb, ale i přímá prostupnost na letní terasu a výhled do zahrady. Naši hosté si jej často vybírají k menším svatebním hostinám, rodinným oslavám či podnikovým seminářům. Uspořádání ve tvaru U - 30, T - 25 osob.
Velký sál (340 m2)
pro 180 lidí 600.00 Kč/h Může sloužit k firemní prezentaci,školení, konferenci nebo k firemnímu večírku. Velký sál má denní světlo a je možné ho plně zatemnit. Divadelní uspořádání: 300 a konferenční: 120 osob.

Najděte nás na mapě

Novozámecká 284, 190 12 Praha 9 - Dolní Počernice


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...