Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

HOTEL Valáškův grunt (Kozov)

Zobrazit všechny objekty v okrese Olomouc
Rádi Vás uvítáme v našem hotelu Valáškův grunt, dříve Zámeček Kozov, který se nachází v obci Kozov. Najdete zde restauraci s výbornou kuchyní, pivnici a vinárnu k... zobrazit více
5 místnosti pro max 80 lidí Ubytování (pro 63 lidí)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 346 312
Telefon: +420 585 346 315
Tel./Fax: +420 585 346 144
Provozní vedoucí: Petr Poulíček
Email: info@valaskuvgrunt.cz

Kozov 7, 0 - Kozov , okr. Olomouc
http://www.valaskuvgrunt.eu/

Popis objektu

Rádi Vás uvítáme v našem hotelu Valáškův grunt, dříve Zámeček Kozov, který se nachází v obci Kozov. Najdete zde restauraci s výbornou kuchyní, pivnici a vinárnu k příjemnému posezení, zázemí pro rodinné oslavy i pro školení a kurzy, ubytování, malé fitness centrum i venkovní bazén.

Ubytování je možné v jednom až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v cenách od 550,- Kč včetně snídaně. Hotel zajistí 60 až 80 osob, které mají zájem o pronájem pro školení, semináře, svatby a různé další akce. Chloubou naší restaurace jsou zvěřinové speciality, nabízíme ale i výbornou českou klasiku. V jídelníčku nechybí ani vegetariánská jídla.

Služby

možnost přistýlky, možnost zapůjčení TV na pokoj, vysokorychlostní připojení k internetu v objektu zdarma, domácím zvířatům vstup povolen, vlastní parkoviště přímo před hotelem, telefonní a faxové služby, možnost zakoupení hygienických potřeb na recepci hotelu, možnost zakoupení upomínkových předmětů na recepci hotelu

Ceny a popis ubytování

Ceník jednotlivých pokojů: jednolůžkový pokoj: 550,- Kč dvoulůžkový pokoj: 900,- Kč třílůžkový pokoj: 1.200,- Kč čtyřlůžkový pokoj: 1.400,- Kč novomanželské apartmá:1800,- Kč (ceny včetně snídaně)
Restaurace
pro 40 lidí
Pivnice
pro 45 lidí
Venkovní prostor
pro 60 lidí
Sál
pro 80 lidí
Vinárna
pro 80 lidí

Najděte nás na mapě

Kozov 7, 0 Kozov


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...