Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Pension a restaurace Zlobice (Zlobice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Kroměříž
Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kromě moderních ubytovacích kapacit je pension vhodný převážně k realizaci libovolných firemních a soukromých akcí (školení, svatební oslavy, ale i promoce, večírky, menší konference... zobrazit více
3 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 30 lidí)

Kontaktní údaje

Pension:
mobil: 724794224
e-mail: recepce@penzionzlobice.cz

Restaurace:
mob.: 724040484,
e-mail: restaurace@penzionzlobice.cz

Zlobice 45, 0 - Zlobice , okr. Kroměříž
http://www.penzionzlobice.cz/
Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kromě moderních ubytovacích kapacit je pension vhodný převážně k realizaci libovolných firemních a soukromých akcí (školení, svatební oslavy, ale i promoce, večírky, menší konference atd.) až do kapacity 150 osob, které je možno zajistit v salonku a společenském sále restaurace.

K příslušenství pensionu patří restaurace (s a možností realizace zabíjaček či grillování), bowling, vinný sklípek, wellness centrum a sportovní zázemí (tenisový kurt, hřiště na minifotbal atd.).

„V penzionu Zlobice není důvod zlobit se“

Služby

Welness centrum, bowling

Ceny a popis ubytování

Penzion nabízí pokoje a apartmány v kategorii ***+ a ****. V prvním patře najdete prostorné apartmány pro 4 – 6 osob se samostatným sociálním zařízením (příp. kuchyňkou), vhodné pro pro rodiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, cyklisty atp. Luxusní apartmány ve druhém patře mají kapacitu 2–4 osoby (větší s kuchyňským koutem). Ve většině pokojů lze zařídit přistýlku, malým dětem poskytneme i postýlku s příslušenstvím.
Vinný sklípek
pro 16 lidí Možnost pořádání večírků a degustací.
Salonek
pro 30 lidí je vhodný pro výročí, oslavy, prezentace, firemní nebo narozeninové akce. Za zmínku stojí také neomezený přístup k internetu, televize nebo DVD přehrávač.
Velký sál
pro 150 lidí Možnost všestranného využití – např. koncerty, předváděcí akce, setkání absolventů, divadla, plesy, karnevaly, promítání filmů, taneční zábavy, diskotéky apod

Najděte nás na mapě

Zlobice 45, 0 Zlobice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...