Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Asociace soukromého zemědělství ČR (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Nabízíme možnost pronájmu kompletně vybavené školicí místnosti o kapacitě 24 osob. Možnost využití plně vybavené kuchyňky (vhodné pro zajištění občerstvení) a standardního kancelářského vybavení (tiskárna, kopírka, scanner atd.). Výhodou je poloha v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností... zobrazit více
1 místnost pro max 24 lidí

Kontaktní údaje

email: kancelar@asz.cz tel.: 778088805

Samcova 1177/1, 110 00 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.asz.cz

Nabízíme možnost pronájmu kompletně vybavené školicí místnosti o kapacitě 24 osob. Možnost využití plně vybavené kuchyňky (vhodné pro zajištění občerstvení) a standardního kancelářského vybavení (tiskárna, kopírka, scanner atd.). Výhodou je poloha v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností (cca 5 minut pěšky od metra Florenc), zároveň ale klidná lokalita. Wi-fi ve všech prostorách zdarma. Pronájem dle dohody ve všední dny i o víkendech. Poskytujeme i coffee break - džbány s vodou a citronem, čaj, káva).

Služby

Možnost využít kancelářské vybavení - tiskárna, kopírka, scanner a další. K dispozici plně vybavená kuchyňka vhodná pro zajištění občerstvení pro účastníky akcí.
Pronájem možný dle dohody ve všedních dnech i o víkendech.
Wi-fi zdarma.

Vybavení

Flipchart, dataprojektor, televize, white board, wi-fi.
Školicí místnost
pro 24 lidí 760.00 Kč/h 5 000.00 Kč / den Krásná světlá místnost vhodná pro školení, semináře, kurzy či prezentace. Kompletní vybavení.

Najděte nás na mapě

Samcova 1177/1, 110 00 Praha 1


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...