Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Penzion Malovaný*** (Osvětimany)

Zobrazit všechny objekty v okrese Uherské Hradiště
Chcete uspořádat pro Vaše zaměstnance školení či pro Vaše blízké večírek nebo hledáte příjemné místo pro oslavu Vašeho svatebního dne? Hotel Malovaný pro Vás může zabezpečit libovolnou společenskou akci, poskytujeme ubytování v blízkosti Chřibů a vždy se snažíme, aby hosté i jejich... zobrazit více
1 místnost pro max 90 lidí Ubytování (pro 51 lidí)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 200 290
E-mail: svoboda.penzionmalovany@seznam.cz

Osvětimany 202, 0 - Osvětimany , okr. Uherské Hradiště
http://www.penzionmalovany.cz/

Chcete uspořádat pro Vaše zaměstnance školení či pro Vaše blízké večírek nebo hledáte příjemné místo pro oslavu Vašeho svatebního dne?

Hotel Malovaný pro Vás může zabezpečit libovolnou společenskou akci, poskytujeme ubytování v blízkosti Chřibů a vždy se snažíme, aby hosté i jejich přátelé a rodina odjížděli maximálně spokojeni. Prostory hotelu stačí až pro 90 lidí, celkově je možné obsadit 42 lůžek + 9 přistýlek.

Hotel je ideální zejména pro firemní školení s dotekem přírody a veškeré pohody, kterou poskytuje náš pension. Máme k zapůjčení projektor a bezdrátové připojení k internetu funguje u nás po celé budově penzionu v Osvětimanech.

Služby

Parkování pro cca 350 osobních aut přímo u areálu u příjezdové silnice, restaurace, ubytování, zajištění firemních akcí, sportovní areál.

Vybavení

Projektor k zapůjčení nebo bezdrátové připojení k internetu po celé budově penzionu jsou u nás v Osvětimanech samozřejmostí.

Ceny a popis ubytování

Bydlet u nás můžete ve 2,3 či 4lůžkovém pokoji nebo si pro sebe pronajmout celý apartmán. V penzionu poskytujeme rovněž bezbariérové ubytování. Přistýlku je možné objednat pouze ve 4lůžkovém pokoji typu B, a to maximálně v počtu 2. Každý z pokojů je vybaven sprchou nebo vanou, toaletou, televizí a klimatizací, po celém penzionu se připojíte bezdrátově k internetu prostřednictvím wifi.
Školící místnost
pro 90 lidí

Najděte nás na mapě

Osvětimany 202, 0 Osvětimany


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...