Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Belvedere - H&Hotels s.r.o. (Praha 7)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 7
Hotel Belvedere na Praze 7 (poblíž Letné, Holešovic či samotného centra) je místo, kde dokážeme udělat maximum pro Vaší firemní akci či  ubytování. Prohlédněte si naší nabídku služeb a nebudete litovat. Ve funkcionalistické budově z počátku 20. století již po mnoho let plníme ty nejnáročnější... zobrazit více
3 místnosti pro max 300 lidí

Kontaktní údaje

Tomáš Kalný
F&B Manager
Tel.: +420 602 588 883
E-mail: kalny@hhotels.cz

Milady Horákové 19, 170 00 - Praha 7 , okr. Praha 7
https://www.hotelbelvedereprague.cz

Popis objektu

Hotel Belvedere na Praze 7 (poblíž Letné, Holešovic či samotného centra) je místo, kde dokážeme udělat maximum pro Vaší firemní akci či  ubytování. Prohlédněte si naší nabídku služeb a nebudete litovat. Ve funkcionalistické budově z počátku 20. století již po mnoho let plníme ty nejnáročnější požadavky našich klientů. Hotel nabízí řadu plně vybavených konferenčních místností o celkové kapacitě až 300 osob, součástí prostor je i velký společenský sál schopný, který pravidelně zajišťuje kongresy, taneční akce či velké oslavy. 

Zajístíme pro Vás potřebné technické vybavení jako je dataprojektor s plátnem, flipchart, ozvučení s mikrofonem, nebo tlumočnické kabiny. Nabídneme komplexní cateringové služby jako je coffee break, obědy a večeře formou servírovaného menu nebo rautů. Hotel nabízí dvě stylově zařízená svatební apartmá vhodná pro svatební cesty, romantické pobyty nebo jiné slavnostní příležitosti.  V přízemí hotelu se nachází À la carte restaurace Belcredi Bistro s kapacitou až 60 míst a nabídkou kvalitních pokrmů mezinárodní kuchyně. Součastí hotelu je rovněž příjemný Lobby bar.

Služby

Lobby bar s business koutkem (PC s tiskárnou a internetovým připojením), Konferenční prostory až pro 300 osob, A la carte restaurace Bistro Belcredi – kapacita 60 míst, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, Parkování – nutná rezervace předem, Bezbariérové pokoje, Směnárna, Bankomat (EUR, USD, CZK), Kadeřnictví a kosmetický salon, Thajské masáže

Vybavení

Pro Vaší firemní akci nabízíme kompletní konferenční vybavení a zajištění cateringu.

Ceny a popis ubytování

Hotel Belvedere Praha disponuje 149 moderně vybavenými hotelovými pokoji s vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením. Vysokou exkluzivitu přináší 14 prostorných pokojů a junior suites, jež jsou umístěné na uzavřeném exekutivním patře se samostatným vstupem. Součástí těchto pokojů je i nadstandardní vybavení a odpolední občerstvení. K dispozici je i 5 pokojů pro invalidní hosty. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Salónek Letná (50 m2)
pro 25 lidí 6 400.00 Kč / den Klimatizovaný prostorný a světlý salonek s denním světlem vhodný pro menší školení, jednání a prezentace umístěný v exekutivním patře hotelu se samostatným vstupem. Součástí salonku je koutek s pohovkou a lobby exekutivního patra vhodné pro odpočinek účastníků.
Club Memphis (173 m2)
pro 80 lidí 14 400.00 Kč / den Konferenční salonek Club Memphis nabízí vhodné prostory pro pořádání školení, prezentací či jiných společenských a rodinných oslav. Nově zrekonstruovaný klimatizovaný sál se nachází v suterénu hotelu, je vybaven podiem pro hudební vystoupení a přilehlým salonkem.
Společenský sál (240 m2)
pro 300 lidí 20 000.00 Kč / den Pronájem společenského sálu Belvedere Praha s galerií je možný po celý den. Sál má samostatný vstup z ulice, šatnu, 2 bary, podium a taneční parket. Vhodný nejen pro několikadenní školení, semináře, workshopy a konference, ale také pro pořádání plesů, narozeninových oslav a jiných společenských akcí.

Najděte nás na mapě

Milady Horákové 19, 170 00 Praha 7


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...