Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Spa Resort Sanssouci **** (Karlovy Vary)

Zobrazit všechny objekty v okrese Karlovy Vary
SPA RESORT SANSSOUCI představuje nový lázeňský komplex, vzniklý spojením 3 významných lázeňských zařízeních na okraji lázeňské zóny v Karlových Varech. Hotel nabízí veškerý možný komfort, je po celkové rekonstrukci a poskytuje hostům prvotřídní služby v oblasti ubytování, lázeňství, wellness... zobrazit více
10 místnosti pro max 350 lidí Ubytování (pro 634 lidí)

Kontaktní údaje

Tel.Recepce
Blue House: + 420 353 207 112
Green House: + 420 353 207 111
Rezervace: + 420 353 207 113

Event manager: + 420 353 207 316
E-mail: event@spa-resort-sanssouci.cz

U Imperialu 11, 0 - Karlovy Vary , okr. Karlovy Vary
http://www.spa-resort-sanssouci.cz/cz/

SPA RESORT SANSSOUCI představuje nový lázeňský komplex, vzniklý spojením 3 významných lázeňských zařízeních na okraji lázeňské zóny v Karlových Varech. Hotel nabízí veškerý možný komfort, je po celkové rekonstrukci a poskytuje hostům prvotřídní služby v oblasti ubytování, lázeňství, wellness procedur, ale také v oblasti pořádání firemních a společenských akcí. Disponuje velkým počtem sálů a salonků. Některé ze salonků jsou vzájemně propojitelné, jiné lze propojit s dalšími prostory hotelu. Díky tomu je Spa Resort Sanssouci vhodný pro pořádání malých, středních a větších akcí. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované a moderně zařízené. Kapacita hotelu je 634 lůžek na celkové ploše 8.000 m², rozdělených do dvou budov: Blue House a Green House.

Služby

Spa Resort Sanssouci je významným hostitelem různých rodinných a společenských akcí a disponuje velkým počtem sálů a salónků. Některé ze salónků jsou vzájemně propojitelné, jiné lze propojit s dalšími prostory hotelu. Díky tomu je Spa Resort Sanssouci vhodný pro pořádání malých, středních i větších akcí. Další výhodou je rozsáhlá nabídka služeb. Poskytuje: komfortní ubytování, veškeré gastronomické služby včetně cateringu, lázeňské a wellness služby či pestrou paletu sportovních aktivit

Vybavení

Data projektor, LCD televizor, DVD přehrávač, Ozvučení základní - zesilovač + 2x bezdrátové mikrofony, Ozvučení sálu externím dodavatelem, Osvětlení, Plátno, Flipchart, Blok a psací potřeby

Ceny a popis ubytování

V hotelu si můžete vybrat z několika kategorií pokojů: Jednolůžkový / dvoulůžkový pokoj, Superior, Suite a Deluxe Suite. Všechny pokoje jsou vybavené televizí, telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. Můžete také zdarma využít připojení na internet. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, župan, hotelové ručníky a osušky. Některé pokoje mají balkon.
Tango Lounge - Green House (117 m2)
pro 72 lidí Salonek se nachází v posledním pátém patře budovy Green House. Je přístupný výtahem či schodištěm. Jeho součástí je zázemí (kuchyňka, sociální zařízení) i soukromá terasa s krásným výhledem. Ideální místo pro menší až středně velká jednání, konference, coffee breaky a bankety.
Waltz Lounge - Green House (46 m2)
pro 30 lidí Salonek se nachází v 1. patře budovy Green House. Salonek je přístupný je pouze z hotelové haly.
Samba Congress Hall - Blue House (86 m2)
pro 50 lidí Kongresový sál se nachází v 1. patře budovy Blue House. Přístup je možný z hotelové restaurace či separátním vchodem po zadním schodišti. Sál je vhodný pro menší až středně velká jednání, školení.
Rumba Congress Hall - Blue House (86 m2)
pro 50 lidí Kongresový sál se nachází v 1. patře budovy Blue House. Přístupný z hotelové restaurace či separátním vchodem po zadním schodišti.Ideální pro menší až středně velká jednání, školení či konference.
Samba & Rumba Congress Hall - Blue House (172 m2)
pro 100 lidí Kongresový sál se nachází v 1. patře budovy Blue House. Přístupný z hotelové restaurace či separátním vchodem po zadním schodišti. Je ideálním místem pro velká jednání, školení či konference.
Blues Café - Blue House (230 m2)
pro 76 lidí Moderní, velmi pěkně barevně sladěná kavárna se nachází v přízemí budovy Blue House. Kavárna, vhodná i pro společenské a kongresové akce, se skládá z 13 kavárenských stolků s křesílky a 4 boxů.
Restaurant Charleston - Blue House (471 m2)
pro 350 lidí Moderně vybavená restaurace se nachází v 1. patře budovy Blue House. Je přístupná jen z hotelové haly.
Atrium - Lobby Bar - Green House (260 m2)
pro 300 lidí Nachází se u hotelové recepce budovy Green House. Jedinečný prostor s proskleným stropem vhodný k pořádání work-shopů, prezentací firem, atd.
Restaurant Melody - Green House (184 m2)
pro 300 lidí Restaurace moderního rázu se nachází v 1. patře budovy Green House. Je tvořena dvěma samostatnými částmi. Přístup je zajištěn z hotelové haly.
Restaurant Opera - Green House (131 m2)
pro 52 lidí Luxusní restaurace Opera se nachází v 1. patře budovy Green House. Je přístupná z hotelové haly.

Najděte nás na mapě

U Imperialu 11, 0 Karlovy Vary


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...