Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Skála - firemní akce Český Ráj (Malá Skála)

Zobrazit všechny objekty v okrese Jablonec nad Nisou
Hotel Skála je připraven optimálně zabezpečit jakkoukoliv Vaší firemní a soukromou akci, nachází se přímo v srdci Českého ráje, mezi Turnovem a Železným Brodem. Naše prostory v podobě salónků, restaurace či zastřešené terasy, vybavené veškerým důležitým technickým vybavením, spolu s našimi... zobrazit více
5 místnosti pro max 100 lidí Ubytování (pro 70 lidí)

Kontaktní údaje

Hotel Skála
tel: (+420) 483 392 299
gsm: (+420) 776 778 377
e-mail: hotel@hotelskala.cz

Malá Skála 69, 0 - Malá Skála , okr. Jablonec nad Nisou
http://www.hotelskala.cz

Hotel Skála je připraven optimálně zabezpečit jakkoukoliv Vaší firemní a soukromou akci, nachází se přímo v srdci Českého ráje, mezi Turnovem a Železným Brodem. Naše prostory v podobě salónků, restaurace či zastřešené terasy, vybavené veškerým důležitým technickým vybavením, spolu s našimi bohatými zkušenostmi a kreativitou se kvalitně postarají o hladký průběh Vaší akce.

Strategická poloha hotelu umožňuje rovněž propojení Vaší akce s mnoha volnočasovými aktivitami, jakou je např. grillování či nejrůznější druhy sportovního vyžití. Hotel poskytuje dobré zázemí rovněž i pro soukromé oslavy v místní restauraci a možnost ubytování až pro 70 osob v různých typech pokojů za velmi přívětivé ceny.

Služby

Stravování formou několikachodových menu, rautu, banketní hostiny, grilování na terase, catering do přírody apod. Dále k dizpozici sauna, kulečník a stolní tenis (možnost zorganizování turnaje) – na objednávku zajistíme různé druhy profesionálních masáží vč. rašelinových a medových zábalů.

Vybavení

Hotel disponuje veškerým základním důležitým konferenčním vybavením.

Ceny a popis ubytování

Kapacita hotelu je 70 lůžek v apartmánech, jednolůžkových, dvoulůžkových a více-lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou plně vybaveny, vč. TV, mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Cena ubytování: 490 - 730 Kč/osoba, v závislosti na termínu a typu pokoje.
Salonek malý (42 m2)
pro 20 lidí 100.00 Kč/h 700.00 Kč / den Salonek navazuje na hotelovou recepci. Případný coffebreak je možno podávat od jara do podzimu na naší oblíbené zastřešené terase.
Salonek velký (60 m2)
pro 50 lidí 200.00 Kč/h 1 200.00 Kč / den Salonek navazuje na restauraci a je vybaven zatemňovacími závěsy. Případný coffebreak je možno podávat od jara do podzimu na naší oblíbené zastřešené terase, která je vzdálena 20m od salonku.
Zastřešená terasa
pro 90 lidí
Konferenční sál
pro 100 lidí
Restaurace
pro 100 lidí

Najděte nás na mapě

Malá Skála 69, 0 Malá Skála


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...