Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Masarykova kolej (Praha 6)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 6
Masarykova kolej se nachází v rezidenční části Prahy 6 v blízkosti Pražského hradu, s dobrou dostupností do centra města, nedaleko metra A - Dejvická a výborným spojením na letiště. Pro pořádání konferencí je k dispozici Kongresové centrum (kongresový sál, salonek, galerie, učebny, kancelář a... zobrazit více
8 místnosti pro max 350 lidí Ubytování (pro 104 lidí)

Kontaktní údaje

Kongresové služby:
mob.:+420 728 335 796
kongres-mk@cvut.cz

Ubytovací služby:
+420 234 678 600
rezervace-mk@cvut.cz

Thákurova 1, 160 00 - Praha 6 , okr. Praha 6
https://www.suz.cvut.cz/cz

Masarykova kolej se nachází v rezidenční části Prahy 6 v blízkosti Pražského hradu, s dobrou dostupností do centra města, nedaleko metra A - Dejvická a výborným spojením na letiště. Pro pořádání konferencí je k dispozici Kongresové centrum (kongresový sál, salonek, galerie, učebny, kancelář a atrium). Velkou výhodou, pokud jde o kongresové služby, je variabilita jednotlivých sálů. Dále je možné pronajmout velice příjemné prostředí Akademické restaurace s přilehlým salonkem. Součástí nabízených služeb je catering. V případě zájmum je možné využít ubytovací služby v hotelu Masarykova kolej ***.  K dispozici je i střežené parkoviště v areálu.

 

 

Služby

Zajistíme organizaci a vybavení podle vašich přání včetně cateringových služeb.. O vaše pohodlí se postará náš profesionální personál. Ceny pronájmů vycházejí z časových požadavků na délku pronájmu - přesné informace sdělí po projednání a upřesnění požadavku vedoucí Kongresového centra.

Vybavení

Zajistíme kompletní služby a vybavení ve Vámi požadovaném rozsahu.
Ozvučení - školení zvukaři, profesionální technika
Překladatelské služby - požadovaná technika a kvalitní zázemí, překladatelé
Osvětlení - prostroy s denním světlem, standardní plynulá regulace osvětlení v sálech, možnost instalace dalších světel

Ceny a popis ubytování

Jedno až dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, apartmány, vícelůžkové apartmány, telefon, TV, internet. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu.
Komplex je vybaven elektronicky střeženým parkovištěm.
Kongresový sál (380 m2)
pro 350 lidí Kongresový sál (klimatizovaný) je určen pro reprezentativní kongresové, kulturní i společenské akce. Svojí kapacitou 350 míst (divadelní uspořádání) a 200 míst (se stoly) splňuje požadavky i náročnějších pořadatelů. Propojením s ostatními prostory je možné využití pro catering, posterové sekce, workshopy apod. Výhodou je přístup denního světla do všech místností Kongresového centra. Nad rámec uvedeného je možné pronajmout šatnu pro hosty vč. obsluhy, profesionální šatnu pro účinkující a atraktivní atrium s klavírem.
Salonek kongresového sálu (102 m2)
pro 60 lidí Možnost variabilního uspořádání a využití, (workshopy, catering, menší oslavy apod.) přístup denního světla, možnost dovybavení požadovanou technikou, event. propojení se sousedními sály.
Galerie (102 m2)
pro 80 lidí Možnost variabilního uspořádání a využití, přístup denního světla, možnost dovybavení požadovanou technikou, event. propojení se sousedními sály.
Velká učebna (76 m2)
pro 46 lidí Ve školním uspořádání, přístup denního světla, možnost dovybavení požadovanou technikou, doporučujeme propojení se sousedním atriem (pro catering), event. i dalšími sály.
Malá učebna (46 m2)
pro 30 lidí Ve školním uspořádání, přístup denního světla, možnost dovybavení požadovanou technikou, doporučujeme propojení se sousedním atriem (pro catering), event. i dalšími sály.
Akademická restaurace
pro 130 lidí Akademická restaurace je příjemný klimatizovaný prostor vhodný pro pořádání společenských akci, svateb, rautů samostatně nebo jako prostor pro catering akcí, které se konají v Kongresovém centru MK.
Kancelář
pro 8 lidí Prostor vhodný jako zázemí pro organizátory nebo lektory konferencí, lze pronajmout i jako samostatně pro jednání do 8 os.
Atrium
pro 40 lidí Atraktivní prostor s proskleným stropem , schodištěm a klavírem, vhodný pro menší rauty, V.I.P . nebo odpočinková zóna během větších konferencí, lze využít jako prostor pro catering při pronájmu učeben.

Najděte nás na mapě

Thákurova 1, 160 00 Praha 6


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...