Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Ubytování - Sokolovna Hranice (Hranice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Přerov
Plánujete oslavu narozenin, svatbu či jinou mimořádnou akci a potřebujete prostory? Sháníte ubytování v Hranicích na Moravě? Naše sály slouží k pořádání oslavy narozenin, svateb, pohřbu a... zobrazit více
2 místnosti pro max 250 lidí Ubytování (pro 30 lidí)

Kontaktní údaje

Tel.: 581 070 803
Mobil: 773 601 202
E-mail: sokolovna.hranice@tiscali.cz

Tyršová 1, 0 - Hranice , okr. Přerov
http://www.sokolovna-hranice.cz/

Popis objektu

Plánujete oslavu narozenin, svatbu či jinou mimořádnou akci a potřebujete prostory? Sháníte ubytování v Hranicích na Moravě?

Naše sály slouží k pořádání oslavy narozenin, svateb, pohřbu a jiných speciálních příležitostí. K dispozici máme šipky, WiFi a kavárnu s příjemným posezením, která také slouží k pronájmu pro Vaše akce. Na ubytování poskytujeme 1, 2, 3- lůžkové pokoje s možností využití společné kuchyňky, společné sociální zařízení na každém patře pro muže a ženy zvlášť.

Služby

Využít můžete také hřiště na basketbal, volejbal, nohejbal, badminton a nebo si můžete zahrát ping pong. Možnost zapůjčení sportovního vybavení je samozřejmosti, stejně tak využití úschovny jízdních kol.

Vybavení

Wifi, jeviště

Ceny a popis ubytování

Poskytujeme 1, 2, 3 lůžkové pokoje s možnosti využití společné kuchyňky. Společné sociální zařízení na každém patře pro muže a ženy zvlášť.
Kavárna
pro 0 lidí V krásném prostředí naší kavárny Vás přivítá příjemná obsluha a překvapí ceny, které jsou nižší než u konkurence.
Sál (351 m2)
pro 250 lidí sál: délka 25.50 m x šířka 13,75 m, jeviště: délka 14,30 m x šířka 8 m

Najděte nás na mapě

Tyršová 1, 0 Hranice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...