Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Penzion Dvorce Třeboň (Třeboň)

Zobrazit všechny objekty v okrese Jindřichův Hradec
Hledáte konferenční prostory nebo prostory pro školení? V penzionu Dvorce jsme pro vás nově zrekonstruovali a připravili stylové prostory, zasazené do typického jihočeského statku. V průběhu školení zajistíme občerstvení a ubytování. V penzionu je pro Vás připraveno až 35 lůžek ve dvoulůžkových,... zobrazit více
1 místnost pro max 50 lidí Ubytování (pro 35 lidí)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 705 910
Email: info@dvorce.cz

Dvorce 50, 379 01 - Třeboň , okr. Jindřichův Hradec
http://www.dvorce.cz/
Hledáte konferenční prostory nebo prostory pro školení? V penzionu Dvorce jsme pro vás nově zrekonstruovali a připravili stylové prostory, zasazené do typického jihočeského statku. V průběhu školení zajistíme občerstvení a ubytování. V penzionu je pro Vás připraveno až 35 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pokud přijíždíte autem, je pro vás zajištěné parkování na osvětleném parkovišti u penzionu Dvorce. Parkování je zahrnuto v ceně ubytování.

Služby

Ubytování v penzionu najdete ve zrekonstruovaných pokojích a apartmánech. Pro hosty penzionu denně připravujeme čerstvou snídani. K dispozici je rybaření v rybníčku před penzionem, parkování ve dvoře penzionu, vyhlídkové lety z místního letiště, internetové připojení WiFi zdarma.

Součástí penzionu Dvorce je stylová restaurace s krbem, pergolou a především dobrým občerstvením. V průběhu roku pro vás pořádáme vepřové a zabijačkové hody, ochutnat můžete i typické Třeboňské rybí speciality.

Vybavení

V průběhu školení zajistíme občerstvení na míru, dle vašich požadavků. Veškeré pokrmy z masa pocházejí z našeho vlastního chovu krav, u nás vzácného plemene, Charolais. Zajistíme coffee breaky, rauty a švédské stoly, plnou penzi, polopenzi, ubytování další požadavky na míru.

Vybavení konferenční místnosti je kompletně nové a technicky připravené tak, aby splňovalo vysoké nároky na školení a konferenci.
LCD TV
Internet WIFI
Audiotechnika
Flipchart
Notebook s HDMI
vlastní toalety a šatna
parkování v uzavřeném objektu

Ceny a popis ubytování

Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč/noc/pokoj (500 Kč na 1 osobu)
Třílůžkový pokoj 1.350 Kč/noc/pokoj (450 Kč na 1 osobu)
Čtyřlůžkový pokoj 1.750 Kč/noc/pokoj (438 Kč na 1 osobu)
Apartmán 1.900 Kč/noc/apartmán
Konferenční prostor penzionu Dvorce
pro 50 lidí Nabízíme nové konferenční prostory na farmě Dvorce u Třeboně. Vybavení konferenční místnosti je kompletně nové a technicky připravené tak, aby splňovalo vysoké nároky na školení a konferenci.

Najděte nás na mapě

Dvorce 50, 379 01 Třeboň


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...