Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Statek Bernard (Královské Poříčí)

Zobrazit všechny objekty v okrese Sokolov
Statek Bernard funguje jako Centrum tradičních řemesel. Tento ojedinělý koncept nabízí návštěvníkům nahlédnout pod ruku řemeslníkům, zároveň si řemeslo vlastnoručně vyzkoušet a vyrobit si originální suvenýr. Na Statku se nachází také Centrum řeky Ohře, které interaktivní formou ukazuje největší... zobrazit více
1 místnost pro max 80 lidí Ubytování (pro 20 lidí)

Kontaktní údaje

tel.: 352 629 722
mob.: 737 136 766
info@statek-bernard.cz

Šachetní 135, Královské Poříčí, okr. Sokolov
http://www.statek-bernard.cz

Popis objektu

Statek Bernard funguje jako Centrum tradičních řemesel. Tento ojedinělý koncept nabízí návštěvníkům nahlédnout pod ruku řemeslníkům, zároveň si řemeslo vlastnoručně vyzkoušet a vyrobit si originální suvenýr. Na Statku se nachází také Centrum řeky Ohře, které interaktivní formou ukazuje největší zajímavosti podél celého toku.

Je možnost zde uspořádat i školení s kompletním zázemím. Každý rok se školní exkurze vydávají ze Statku na "lovy beze zbraně" do okolní krajiny, kde se seznamují s přírodními materiály.

Můžete se u nás pokochat i malým zookoutkem s hospodářskými zvířaty, navštívit tradiční českou restauraci nebo se ubytovat v penzionu přímo na nádvoří.

Vybavení

Kompletní vybavení pro firemní školení (wifi, flipchart, ozvučení, mikrofony, plátno, projektor, řečnický pult).

Ceny a popis ubytování

Areál Statku Bernard nabízí moderní ubytování na statku s veškerým příslušenstvím. K dispozici je 20 lůžek, které jsou rozděleny v 8 pokojích. Každý pokoj má samostatné WC se sprchou, ledničku, TV a zdarma připojení Wi-fi.
Salonek
pro 80 lidí

Najděte nás na mapě

Šachetní 135, 35741 Královské Poříčí


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...