Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Statek Bernard (Královské Poříčí)

Zobrazit všechny objekty v okrese Sokolov
Statek Bernard funguje jako Centrum tradičních řemesel. Tento ojedinělý koncept nabízí návštěvníkům nahlédnout pod ruku řemeslníkům, zároveň si řemeslo vlastnoručně vyzkoušet a vyrobit si originální suvenýr. Na Statku se nachází také Centrum řeky Ohře, které interaktivní formou ukazuje největší... zobrazit více
1 místnost pro max 80 lidí Ubytování (pro 20 lidí)

Kontaktní údaje

tel.: 352 629 722
mob.: 737 136 766
info@statek-bernard.cz

Šachetní 135, 357 41 - Královské Poříčí , okr. Sokolov
http://www.statek-bernard.cz
Statek Bernard funguje jako Centrum tradičních řemesel. Tento ojedinělý koncept nabízí návštěvníkům nahlédnout pod ruku řemeslníkům, zároveň si řemeslo vlastnoručně vyzkoušet a vyrobit si originální suvenýr. Na Statku se nachází také Centrum řeky Ohře, které interaktivní formou ukazuje největší zajímavosti podél celého toku.

Je možnost zde uspořádat i školení s kompletním zázemím. Každý rok se školní exkurze vydávají ze Statku na "lovy beze zbraně" do okolní krajiny, kde se seznamují s přírodními materiály.

Můžete se u nás pokochat i malým zookoutkem s hospodářskými zvířaty, navštívit tradiční českou restauraci nebo se ubytovat v penzionu přímo na nádvoří.

Vybavení

Kompletní vybavení pro firemní školení (wifi, flipchart, ozvučení, mikrofony, plátno, projektor, řečnický pult).

Ceny a popis ubytování

Areál Statku Bernard nabízí moderní ubytování na statku s veškerým příslušenstvím. K dispozici je 20 lůžek, které jsou rozděleny v 8 pokojích. Každý pokoj má samostatné WC se sprchou, ledničku, TV a zdarma připojení Wi-fi.
Salonek
pro 80 lidí

Najděte nás na mapě

Šachetní 135, 357 41 Královské Poříčí


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...