Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Divadlo děčín - reprezentativní prostory pronájem (Děčín)

Zobrazit všechny objekty v okrese Děčín
Využijte pronájem reprezentativních prostor městského divadla v Děčíně pro Vaší firemní či soukromou akci . Pronajměte si pro svoje soukromé potřeby velký či malý sál. Divadlo lze pronajmout také jako celek pro soukromé akce, plesy a podobně. Pro nekomerční projekty lze stanovit cenu... zobrazit více
3 místnosti pro max 400 lidí

Kontaktní údaje

MgA.Jiří Trnka
tel.: 775 855 282
trnka@divadlodecin.cz

Teplická 75, 0 - Děčín , okr. Děčín
http://www.divadlodecin.cz/

Využijte pronájem reprezentativních prostor městského divadla v Děčíně pro Vaší firemní či soukromou akci.

Pronajměte si pro svoje soukromé potřeby velký či malý sál. Divadlo lze pronajmout také jako celek pro soukromé akce, plesy a podobně. Pro nekomerční projekty lze stanovit cenu dohodou. Součástí pronájmu je příprava prostor, obsluha techniky a provoz šaten. Po dohodě lze otevřít horní i dolní kavárnu s bary. Lze dohodnout jakékoliv občerstvení, stravování a rauty.

Služby

Součástí pronájmu je příprava prostor, obsluha techniky a provoz šaten. Po dohodě lze otevřít horní i dolní kavárnu s bary. Lze dohodnout jakékoliv občerstvení, stravování a rauty.

Vybavení

špičkové světelné a zvukové vybavení, možnost profesionální projekce (plátno +projektor)
Divadelní kavárna
pro 0 lidí Kavárna nabízí pestrý výběr studených pokrmů a nápojů. Možnost pořádání oslav v rodinném kruhu a využití při jiných slavnostních příležitostech. Telefonní kontakt: 604 915 756 E-mail: elishajirka@seznam.cz
Komorní sál
pro 100 lidí 1 000.00 Kč/h Komorní sál má kapacitu 100 míst k sezení, při stolové úpravě 80 míst. Je využíván k pořádání prezentací, školení, konferencí, rautů, narozeninových a jiných oslav, ke slavnostním akcím (předávání vysvědčení, diplomů, vyznamenání), ale i k nekomerčním akcím, workshopům, komorním koncertům a dalším produkcím. Sál je špičkově světelně vybaven s možností profesionálního ozvučení a projekcí.
Velký sál
pro 400 lidí 1 200.00 Kč/h Špičkové světelné a zvukové vybavení, možnost profesionální projekce (plátno +projektor). Je vhodný pro pořádání konferencí, soukromých akcí, komerčních i nekomerčních produkcí, plesů atd. Kapacita je 250 míst v přízemí, celkem 400 míst.

Najděte nás na mapě

Teplická 75, 0 Děčín


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...