Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Barborka (Vyšší Brod)

Zobrazit všechny objekty v okrese Český Krumlov
Hotel stojí v atraktivním místě na okraji obce Přední Výtoň u pravého břehu Lipna na jeho druhé klidnější straně. Je to poblíž rakouských hranic a areálu Hochficht. Hotel Barborka je nově postaveným rodinným hotelem a je v provozu od roku 2005. Nabízí k ubytování celkem 19 pokojů (celková... zobrazit více
1 místnost pro max 50 lidí Ubytování (pro 51 lidí)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 735 941
Mobil: +420 602 186 922
e-mail: info@hotelbarborka.cz
GPS: 48°37’53.343″N, 14°10’11.004″E

Přední Výtoň 32, 382 73 - Vyšší Brod , okr. Český Krumlov
https://hotelbarborka.cz

Popis objektu

Hotel stojí v atraktivním místě na okraji obce Přední Výtoň u pravého břehu Lipna na jeho druhé klidnější straně. Je to poblíž rakouských hranic a areálu Hochficht. Hotel Barborka je nově postaveným rodinným hotelem a je v provozu od roku 2005. Nabízí k ubytování celkem 19 pokojů (celková kapacita ubytování - 51 osob) s veškerým komfortem, který návštěvník potřebuje. Hotel má všechny pokoje - ubytování s příjemnou terasou a jsou směrované na jižní slunnou stranu. Samozřejmostí jsou samostatné koupelny se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, pokojovým mini barem a posezením na terase nebo balkonu. Wifi je po celém hotelu zdarma.

Služby

Hotel zajištuje pohoštění - catering ve vlastní restauraci

Vybavení

Velká plazmová televize, DVD přehrávač, promítací plátno a flipchart.

Ceny a popis ubytování

Nabízíme k ubytování celkem 19 pokojů (celková kapacita ubytování - 51 osob) s veškerým komfortem, který návštěvník potřebuje. Samozřejmostí jsou samostatné koupelny se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, pokojovým mini barem a posezením na terase nebo balkonu. Ceny od 440,- za osobu a noc Snídaně 90,- kč za osobu Neobsazené lůžko 100,- kč / noc Ceny jsou včetně DPH. Cena nezahrnuje poplatek obci, který činí 19,– Kč ( 1 € ) Jsme plátci DPH.
Školící místnost
pro 50 lidí Hotel Barborka u přehrady Lipno disponuje i školící místností (kapacita 50 osob) s příslušenstvím, velkou plazmovou televizí, DVD přehrávačem, promítacím plátnem a flipchartem. Možná právě pro vaši

Najděte nás na mapě

Přední Výtoň 32, 382 73 Vyšší Brod


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...