Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Barborka (Vyšší Brod)

Zobrazit všechny objekty v okrese Český Krumlov
Hotel stojí v atraktivním místě na okraji obce Přední Výtoň u pravého břehu Lipna na jeho druhé klidnější straně. Je to poblíž rakouských hranic a areálu Hochficht. Hotel Barborka je nově postaveným rodinným hotelem a je v provozu od roku 2005. Nabízí k ubytování celkem 19 pokojů (celková... zobrazit více
1 místnost pro max 50 lidí Ubytování (pro 51 lidí)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 735 941
Mobil: +420 602 186 922
e-mail: info@hotelbarborka.cz
GPS: 48°37’53.343″N, 14°10’11.004″E

Přední Výtoň 32, 382 73 - Vyšší Brod , okr. Český Krumlov
https://hotelbarborka.cz

Hotel stojí v atraktivním místě na okraji obce Přední Výtoň u pravého břehu Lipna na jeho druhé klidnější straně. Je to poblíž rakouských hranic a areálu Hochficht. Hotel Barborka je nově postaveným rodinným hotelem a je v provozu od roku 2005. Nabízí k ubytování celkem 19 pokojů (celková kapacita ubytování - 51 osob) s veškerým komfortem, který návštěvník potřebuje. Hotel má všechny pokoje - ubytování s příjemnou terasou a jsou směrované na jižní slunnou stranu. Samozřejmostí jsou samostatné koupelny se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, pokojovým mini barem a posezením na terase nebo balkonu. Wifi je po celém hotelu zdarma.

Služby

Hotel zajištuje pohoštění - catering ve vlastní restauraci

Vybavení

Velká plazmová televize, DVD přehrávač, promítací plátno a flipchart.

Ceny a popis ubytování

Nabízíme k ubytování celkem 19 pokojů (celková kapacita ubytování - 51 osob) s veškerým komfortem, který návštěvník potřebuje.
Samozřejmostí jsou samostatné koupelny se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, pokojovým mini barem a posezením na terase nebo balkonu.
Ceny od 440,- za osobu a noc
Snídaně 90,- kč za osobu
Neobsazené lůžko 100,- kč / noc
Ceny jsou včetně DPH.
Cena nezahrnuje poplatek obci, který činí 19,– Kč ( 1 € )
Jsme plátci DPH.
Školící místnost
pro 50 lidí Hotel Barborka u přehrady Lipno disponuje i školící místností (kapacita 50 osob) s příslušenstvím, velkou plazmovou televizí, DVD přehrávačem, promítacím plátnem a flipchartem. Možná právě pro vaši

Najděte nás na mapě

Přední Výtoň 32, 382 73 Vyšší Brod


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...