Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Krušnohorský Dvůr (Teplice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Teplice
Moderní horská budova hotelu Krušnohorský Dvůr nabízí svým návštěvníkům ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy. Součástí hotelu je restaurace... zobrazit více
1 místnost pro max 60 lidí Ubytování (pro 22 lidí)

Kontaktní údaje

tel. hotel: +420 606 724 995,
tel. restaurace: +420 774 444 218
email: golf@golf-teplice.cz, i
info@krusnohorskydvur.cz

Cínovec 275, 417 32 - Teplice , okr. Teplice
http://www.krusnohorskydvur.cz

Popis objektu

Moderní horská budova hotelu Krušnohorský Dvůr nabízí svým návštěvníkům ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy. Součástí hotelu je restaurace s vyhlášenou kuchyní.

Restauraci lze pronajmout pro školení, večírky a jiné akce. Klidné okolí hotelu nabízí golfové hřiště, dětské hřiště a mnoho dalších aktivit. Pro negolfisty je zde Golfové akademie.

Služby

Našim klientům nabízíme kompletní catering a služby pro jakékoliv firemní akce, pracovní obědy, večeře a různé např. narozeninové oslavy, párty apod. s doprovodným programem. Zaměřujeme se i na speciální pobytové balíčky tj. např. romantický víkend (vícechodová slavnostní večeře), gurmánský víkend apod. Restarace pořádá také svatební obědy, večeře s možností zajištění hudební produkce, barmanské show, ohňostroje apod.

Ceny a popis ubytování

Hotel Krušnohorský Dvůr nabízí ubytování v nových nadstandardně zařízených pokojích za velmi příznivé ceny pro jednotlivce, skupiny i firmy.
K dispozici je celkem 7 pokojů s maximální kapacitou 22 lůžek, k zapůjčení máme také dětskou postýlku. Samozřejmostí pokoje je TV se satelitním příjmem, internetové připojení a luxusní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.
Restaurace + Terasa
pro 60 lidí Kapacita je 60 osob + terasa 30 osob.

Najděte nás na mapě

Cínovec 275, 417 32 Teplice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...