Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Krušnohorský Dvůr (Teplice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Teplice
Moderní horská budova hotelu Krušnohorský Dvůr nabízí svým návštěvníkům ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy. Součástí hotelu je restaurace... zobrazit více
1 místnost pro max 60 lidí Ubytování (pro 22 lidí)

Kontaktní údaje

tel. hotel: +420 606 724 995,
tel. restaurace: +420 774 444 218
email: golf@golf-teplice.cz, i
info@krusnohorskydvur.cz

Cínovec 275, 417 32 - Teplice , okr. Teplice
http://www.krusnohorskydvur.cz

Popis objektu

Moderní horská budova hotelu Krušnohorský Dvůr nabízí svým návštěvníkům ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy. Součástí hotelu je restaurace s vyhlášenou kuchyní.

Restauraci lze pronajmout pro školení, večírky a jiné akce. Klidné okolí hotelu nabízí golfové hřiště, dětské hřiště a mnoho dalších aktivit. Pro negolfisty je zde Golfové akademie.

Služby

Našim klientům nabízíme kompletní catering a služby pro jakékoliv firemní akce, pracovní obědy, večeře a různé např. narozeninové oslavy, párty apod. s doprovodným programem. Zaměřujeme se i na speciální pobytové balíčky tj. např. romantický víkend (vícechodová slavnostní večeře), gurmánský víkend apod. Restarace pořádá také svatební obědy, večeře s možností zajištění hudební produkce, barmanské show, ohňostroje apod.

Ceny a popis ubytování

Hotel Krušnohorský Dvůr nabízí ubytování v nových nadstandardně zařízených pokojích za velmi příznivé ceny pro jednotlivce, skupiny i firmy. K dispozici je celkem 7 pokojů s maximální kapacitou 22 lůžek, k zapůjčení máme také dětskou postýlku. Samozřejmostí pokoje je TV se satelitním příjmem, internetové připojení a luxusní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.
Restaurace + Terasa
pro 60 lidí Kapacita je 60 osob + terasa 30 osob.

Najděte nás na mapě

Cínovec 275, 417 32 Teplice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...