Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Selský dvůr s.r.o. (Braňany)

Zobrazit všechny objekty v okrese Most
Selský dvůr je bývalou významnou hospodářskou usedlostí, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov. V minulých letech prošel celý areál komplexní rekonstrukcí a dostavbou , o čemž se zde můžete přesvědčit na každém kroku. Ve stájích se postupně zabydleli koně mnoha plemen, své příbytky... zobrazit více
2 místnosti pro max 55 lidí Ubytování (pro 20 lidí)

Kontaktní údaje

telefon: 777 89 59 22
e-mail: selskydvur@selskydvur.info
www.selskydvur.info

Bílinská 16, 435 22 - Braňany , okr. Most
http://www.selskydvur.info

Popis objektu

Selský dvůr je bývalou významnou hospodářskou usedlostí, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov. V minulých letech prošel celý areál komplexní rekonstrukcí a dostavbou , o čemž se zde můžete přesvědčit na každém kroku. Ve stájích se postupně zabydleli koně mnoha plemen, své příbytky našli oslíci, miniprasátka, králíci, kozy a ovečky a každým rokem přibývají další zástupci hospodářských zvířat. V současné době se Selský dvůr již dostal do povědomí lidí z celého okolí a stal se tak z něj zajímavý výletní cíl např. pro celé rodiny, předškolní , školní a zájmové kolektivy. Areál je otevřen pro všechny pozitivně smýšlející lidi s láskou ke zvířatům, kteří zde najdou pohodu.

Služby

Máme vlastní restauraci, která zajišťuje občerstvení na všechny akce pořádané v Selském dvoře. Dle dohody se dá zajistit téměř cokoliv. Na objednání zajistíme výzdobu apod.

Vybavení

K pronájmu nabízíme flipchart, projektor

Ceny a popis ubytování

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, přímo nad stájemi. V penzionu je proto zcela odůvodněně ZÁKAZ kouření, tak jako v celém areálu, vyjma míst určených pro kouření. Penzion se nachází uprostřed areálu a proto sem odevšad zaznívá klapot koní, hýkání a mečení ostatních stálých obyvatel, jež velmi příjemně připomínají atmosféru zemědělských usedlostí. Individuálně s Vámi vyřešíme a projednáme Vaše požadavky.
Školící místnost
pro 35 lidí
Velký sál restaurace
pro 55 lidí

Najděte nás na mapě

Bílinská 16, 435 22 Braňany


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...