Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Selský dvůr Braňany (Braňany)

Zobrazit všechny objekty v okrese Most
Selský dvůr je výborným výletním cílem pro celé rodiny, školy, firmy, cyklisty, turisty a všechny milovníky zvířat. Najdete u nás nejen zábavu, ale i pohodu a klid. Díky velkému množství prostorů a obřadní síňi nabízíme perfektní zázemí pro Váš svatební den, soukromé oslavy, firemní akce,... zobrazit více
2 místnosti pro max 80 lidí Ubytování (pro 20 lidí)

Kontaktní údaje

telefon: 777 770 312, 770 676 674
e-mail: info@selskydvurbranany.cz
www.selskydvurbranany.cz

Bílinská 16, 435 22 - Braňany , okr. Most
www.selskydvurbranany.cz

Selský dvůr je výborným výletním cílem pro celé rodiny, školy, firmy, cyklisty, turisty a všechny milovníky zvířat. Najdete u nás nejen zábavu, ale i pohodu a klid.

Díky velkému množství prostorů a obřadní síňi nabízíme perfektní zázemí pro Váš svatební den, soukromé oslavy, firemní akce, výstavy. Během těchto událostí Vás můžeme ubytovat ve stylových tématických pokojích našeho penzionu.

Najdete u nás nejen koně, ale i králíky, kozy, ovce, husy, slepice, prasátka a každým rokem přibývají další zvířecí zástupci.

Selský dvůr je perfektním zázemím pro ustájení Vašeho koně, pro zlepšení Vašich jezdeckých zkušeností, ale i pro úplné začátečníky, kteří chtějí zažít, jaký je pohled z koňského sedla.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Zajišťujeme občerstvení na všechny akce pořádané v Selském dvoře. Dle dohody se dá zajistit téměř cokoliv. Na objednání zajistíme výzdobu apod.

Vybavení

K pronájmu nabízíme flipchart.

Ceny a popis ubytování

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, přímo nad stájemi. V penzionu je proto zcela odůvodněně ZÁKAZ kouření, tak jako v celém areálu, vyjma míst určených pro kouření.

Penzion se nachází uprostřed areálu a proto sem odevšad zaznívá klapot koní, hýkání a mečení ostatních stálých obyvatel, jež velmi příjemně připomínají atmosféru zemědělských usedlostí.

Individuálně s Vámi vyřešíme a projednáme Vaše požadavky.
Školící místnost
pro 35 lidí 1.00 Kč/h 3 000.00 Kč / den Selský dvůr nabízí prostory pro Vaše firemní akce a to v podobě konferenční místností s kapacitou cca 30 osob. Zároveň nabízíme skvělé zázemí pro teambuildingy, na kterých se Vaši zaměstnanci lépe poznají a perfektně pobaví. V případě zájmu zajistíme občerstvení i ubytování. Dle Vašich požadavků je možné připravit i tématický doprovodný program. Veškeré Vaše požadavky a přání rádi předem zkonzultujeme na čísle 770 676 674 či po e-mailu info@selskydvurbranany.cz.
Velký sál restaurace
pro 80 lidí 4 000.00 Kč/h 35 000.00 Kč / den oučástí restaurace je i prostorný salón s vlastním vchodem a terasou s kapacitou až pro cca 80 lidí. Prostor je ideální pro pořádání větších oslav, svateb, živých koncertů a podobných událostí. Salón si lze celý pronajmout za předpokladu využítí našeho personálu jako servis a můžeme nabídnout i catering v podobě rautu či klasického výběru jídel z našeho menu.

Najděte nás na mapě

Bílinská 16, 435 22 Braňany


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...