Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Berghof (Jáchymov)

Zobrazit všechny objekty v okrese Karlovy Vary
Prostory našeho hotelu Berghof jsou kromě rekreace vhodné i pro společenské akce, rodinné oslavy, firemní akce, školení semináře, svatby, srazy, soustředění apod. Hotel Berghof má vlastní udržovaný pozemek, na kterém se kromě samotné budovy nachází dětské hřiště, pískoviště, sportovní hřiště,... zobrazit více
2 místnosti pro max 40 lidí Ubytování (pro 40 lidí)

Kontaktní údaje

tel: +420 353 811 145
mobil: +420 739 093 756
e-mail: rezervace@hotel-berghof.cz

Nové Město 45, 0 - Jáchymov , okr. Karlovy Vary
http://www.hotel-berghof.cz/
Prostory našeho hotelu Berghof jsou kromě rekreace vhodné i pro společenské akce, rodinné oslavy, firemní akce, školení semináře, svatby, srazy, soustředění apod. Hotel Berghof má vlastní udržovaný pozemek, na kterém se kromě samotné budovy nachází dětské hřiště, pískoviště, sportovní hřiště, ohniště, romantický altánek a nově vybudované okrasné jezírko. Hotel má vlastní parkoviště. Nabízíme též možnost venkovního posezení a grilování.

Služby

Možnost uspořádání obřadu v naší romantické zahradě či přímo v hotelu nebo ve volné okolní přírodě (louka, lesy). Sestavení svatebních menu dle Vašich požadavků.

Vybavení

flipchart, plátno, dataprojektor

Ceny a popis ubytování

Hotel Berghof disponuje pohodlnými 15ti dvou či tří lůžkovými nekuřáckými pokojemi. Některé pokoje s možností přistýlky. Přistýlka je vždy plnohodnotné pevné lůžko. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, TV Sat). Hostům je dále k dispozici samostatná místnost sloužící k podávání snídaní popř. celodenní stravy při pobytu skupin či dětských kolektivů, sauna s kapacitu 4-6 osob, lyžárna, úschovna kol, dětská herna.
Jednací místnost
pro 30 lidí flipchart, plátno, dataprojektor (za poplatek)
Restaurace
pro 40 lidí V rustikální restauraci je možná svatební hostina, nabídka české i mezinárodní kuchyně. V restauraci je rovněž aparatura k možnému uspořádání disco večera.

Najděte nás na mapě

Nové Město 45, 0 Jáchymov


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...