Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..

Vyhledejte prostory

Francouzský institut v Praze (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Využijte skvělou dostupnost Francouzského institutu v Praze se sídlem v historické budově ve Štěpánské ulici 35, Praha 1. Nabízíme k pronájmu učebny o průměrné rozloze 22 m2, kinosál, galerie a místnost... zobrazit více
4 místnosti pro max 203 lidí Ubytování (pro 10 lidí)

Kontaktní údaje

Kateřina NEVEČEŘALOVÁ
tel: (+420) 221 401 022
email: katerina.neveceral@ifp.cz

Štěpánská 35, Praha 1, okr. Praha 1
http://ifp.cz/Location-d-espaces

Popis objektu

Využijte skvělou dostupnost Francouzského institutu v Praze se sídlem v historické budově ve Štěpánské ulici 35, Praha 1. Nabízíme k pronájmu učebny o průměrné rozloze 22 m2, kinosál, galerie a místnost v 5.patře s nádherným výhledem.


Běžné občerstvení Vám zajistí Café 35 v přízemí Francouzského institutu, které je otevřeno od pondělí do soboty a nabízí výběr jídel i denní menu z frankofonních specialit. Dále si můžete objednat catering pro nejrůznější akce.

Služby

Recepce, Systém zabezpečení, Přístup přes magnetickou kartu, Požární alarm, Výtah

Vybavení

Interaktivní tabule, Hifi, Televize, DVD přehrávač, Wifi, Videoprojektor, Flipchart, Interaktivní tabule s připojením k internetu, Počítače, Občerstvení

Ceny a popis ubytování

K dizpozici 3 pokoje.
Galerie 35 (130 m2)
pro 0 lidí
Inspirativní prostor k organizování výstav, prezentací nebo akcí.
5 učeben (22 m2)
pro 0 lidí
Světlé a moderní prostory, které se dají využít pro vaše pracovní setkání, přednášky či workshopy podle potřeby upravovat. Průměrná velikost učeben je 22m2 a nachází se ve 4.patře budovy.
5.patro (206 m2)
pro 0 lidí
Prostor s krásným výhledem na Prahu
Kinosál
pro 203 lidí
Kompletně zrenovovaný sál vybavený tlumočnickou kabinou, s kapacitou 200 míst. Ideální prostor pro pořádání přednášek, akcí či pracovních schůzek. Společný prostor – foyer je přistupný osobám se sníženou pohyblivostí.

Najděte nás na mapě

Štěpánská 35, 0 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...