Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Zámek Průhonice (Průhonice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha-západ
Nechte se pozvat do okouzlujícího prostředí zámku Průhonice. Našim hostům poskytujeme nejen stylové, pečlivě zrekonstruované historické sály a salóny, vybavené potřebnou prezentační technikou, ale také odpočinek a osvěžení v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické... zobrazit více
7 místnosti pro max 150 lidí

Kontaktní údaje

Konferenční a společenské centrum;
Svatby na zámku a v Parku
-----------------------------
Ing. Tereza Rozehnalová
telefon: 271 015 181, 602 603 073,
Email: zamek@ibot.cas.cz

Zámek 1, 0 - Průhonice , okr. Praha-západ
http://www.zamekpruhonice.cz/

Popis objektu

Nechte se pozvat do okouzlujícího prostředí zámku Průhonice. Našim hostům poskytujeme nejen stylové, pečlivě zrekonstruované historické sály a salóny, vybavené potřebnou prezentační technikou, ale také odpočinek a osvěžení v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické prostředí české novorenesance v podání architekta Jiřího Stibrala, catering přímo v zámeckých sálech a případně ubytování či stravování v blízkých hotelích a restauracích. Konferenční centrum je ideální pro akce, kterých se účastní do 100 osob. Průhonický zámek a kolem se rozkládající Průhonický park je ideálním místem pro tu nejkrásnější romantickou svatbu ve skutečně kouzelném prostředí české novorenesance.

Služby

Zájemcům zprostředkujeme vystoupení hereckých souborů, skupin historického šermu, sokolníků a další program. Živou hudbu Vám zprostředkujeme ve spolupráci s hudebním souborem Agada (www.agada.cz), samozřejmě umožníme hudební produkci i jiným interpretům, pokud si přivedete vlastní.

Vybavení

Všechny místnosti zámku jsou vybaveny pevným vysokorychlostním připojením na internet a wi-fi. Rytířský sál, Modrý salón a Zrcadlový salónek jsou vybaveny vestavěnou audio a videotechnikou. Zámek je vytápěn a Rytířský sál disponuje ventilací. Areál má vlastní parkoviště pro 65 vozů u vchodu do zámku a další pro 70 vozů v zadní části parku. Zámek nemá vlastní kuchyni, ale má vybavenou přípravnu jídel pro servírování dovezených pokrmů (pro cateringovou službu).

Ceny a popis ubytování

Zámek nemá vlastní ubytovací kapacity, ale nabízí ve spolupráci s hotely v Průhonicích ubytování pro účastníky firemních či společenských akcí a konferencí. K zámeckému parku přiléhá Hotel Floret , hned vedle zámku lze nalézt Hotel Magnolia . V Průhonicích najdete také Parkhotel Průhonice .
Malý salónek
pro 15 lidí Nejmenší místnost zámku určená pro veřejnost. Jeho dispozice a vstup z chodby nebo z Červeného salónu jej předurčují pro využití jako šatny, skladovací místnosti pro catering nebo zázemí pro personál obsluhující hosty.
Zdrcadlový sál (46 m2)
pro 15 lidí Zrcadlový salón je menší místnost (46m2) dostupná jen z Modrého salónu. Je bohatě zdoben dřevěným obloženým s kovovými intarziemi a většinou slouží jako jednací místnost nebo klidný kout pro maminky s kojenci nebo různé úřední výkony. Je standardně vybaven velkým stolem, židlemi a pohovkou. I Zrcadlový salón je vybaven video a audio technikou, ovládanou z velína, případně propojenou s prezentačním zařízením přímo v Zrcadlovém salónu.
Pracovna pana hraběte Silva-Taroucy
pro 30 lidí
Žlutý salón
pro 30 lidí
Modrý salón (55 m2)
pro 40 lidí Druhou největší místností zámku je Modrý salón, který je spolu se Zrcadlovým salónem ideálním zázemím pro akce pořádané v Rytířském sále, ale může být využit i samostatně pro akce menšího rozsahu. Je zdoben dřevěným obložením a se svými 55 m2 je ideální pro akce s maximálně 40 účastníky.
Červený salónek (48 m2)
pro 40 lidí V případě pohoštění přímo na zámku nebo menší akce využívající jen jednu menší místnost je ideální volbou právě Červený salónek. Má dostatečnou velikost (48m2) a je lehce dostupný z chodby, přímo ze schodiště z nádvoří a blízko sociálního zařízení. Jeho vybavení stoly, židlemi a dalším mobiliářem je poskytováno dle potřeb klienta.
Rytířský sál
pro 150 lidí Sál je vhodný pro společenské či firemní akce, konference a eventy se zhruba 100 účastníky. Pro účely konferencí je vybaven audio a video technikou, wi-fi připojením k internetu, promítacím plátnem. Společenské akce mohou využít stylový balkónek vhodný pro menší hudební těleso. Dostatečné množství stolů, stolků, křesel a židlí umožňuje variantní uspořádání sálu pro nejrůznější účely.

Najděte nás na mapě

Zámek 1, 0 Průhonice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...