Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Art (Pisek)

Zobrazit všechny objekty v okrese Písek
Poznejte atmosféru historického skvostu jižních Čech – města Písku. Výjimečné místo si zaslouží výjimečné služby. Svěřte Vaše pohodlí do péče Hotelu Art, nebudete litovat. Nově zrekonstruovaná historická budova přímo v centru vám poskytne nebývalý pocit klidu a bezpečí. Díky umělecké výzdobě... zobrazit více
2 místnosti pro max 40 lidí Ubytování (pro 38 lidí)

Kontaktní údaje

Fráni Šrámka 158, 397 01 - Pisek , okr. Písek

Popis objektu

Poznejte atmosféru historického skvostu jižních Čech – města Písku. Výjimečné místo si zaslouží výjimečné služby. Svěřte Vaše pohodlí do péče Hotelu Art, nebudete litovat. Nově zrekonstruovaná historická budova přímo v centru vám poskytne nebývalý pocit klidu a bezpečí. Díky umělecké výzdobě hotelu se váš pobyt u nás stane podobným kulturním zážitkem, jako návštěva pamětihodností města Písku.

Ceny a popis ubytování

Vedlejší sezóna: 1.1. - 30.4. a 1.11. - 29.12.
1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 1.250 Kč
2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji: 1.550 Kč
Apartmán: 1.950 Kč
Hlavní sezóna: 1.5. - 31.10. a 30.12. - 31.12.
1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 1.350 Kč
2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji: 1.750 Kč
Apartmán: 2.200 Kč
Salónek
pro 20 lidí Sklepení hotelu Art nabízí ideální příležitost ke klidnému posezení. Stranou ostatních prostor se budete cítit jako v jiném – lepším světě. Široká nabídka českých i zahraničních vín vysoké kvality k tomuto pocitu jen přispěje. Pohodlné posezení a příjemná, poklidná atmosféra naší vinárny ve vás vyvolá příjemný pocit, díky kterému se sem budete rádi vracet.
Restaurace
pro 40 lidí V restauraci hotelu Art se budete cítit lépe než doma. Útulné prostředí vás nechá rychle zapomenout na shon každodenního života, a to stále zůstáváte v centru historického Písku! Luxusní umělecká výzdoba společně s dřevěnými stoly a pohodlnými židlemi jen zvýrazní zážitek, který si odsud odnesete.

Najděte nás na mapě

Fráni Šrámka 158, 397 01 Pisek


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...