Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

KAMENNÝ SÁL - Rezidence Ostrovní (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Multifunkční klimatizovaný Kamenný sál s kapacitou až 110 osob je situován v atraktivním podzemním prostoru Rezidence Ostrovní. Sál je přístupný kamenným schodištěm či výtahem a je vhodný pro každého hostitele, který chce své hosty překvapit volbou neokoukaného a nevšedního prostoru s jedinečnou... zobrazit více
1 místnost pro max 110 lidí

Kontaktní údaje

Telefon: + 420 257 409 200
Fax: + 420 257 409 214
Email: info@rezidenceostrovni.cz

Ostrovní 222 / 8, 0 - Praha 1 , okr. Praha 1
http://www.kamennysal.cz

Popis objektu

Multifunkční klimatizovaný Kamenný sál s kapacitou až 110 osob je situován v atraktivním podzemním prostoru Rezidence Ostrovní. Sál je přístupný kamenným schodištěm či výtahem a je vhodný pro každého hostitele, který chce své hosty překvapit volbou neokoukaného a nevšedního prostoru s jedinečnou atmosférou v historickém centru Prahy.

Velkou předností Rezidence Ostrovní je její poloha v bezprostřední blízkosti Národního divadla a tudíž výborná dopravní dostupnost vozem i MHD. Hosté mohou využít snadného parkování v garážích Národního divadla.

Služby

Kromě pronájmu prostor zajišťujeme služby recepce a šatny. Rozsah služeb je rozšířen vždy dle individuálních nároků konkrétní akce.

Vybavení

Kamenný sál je standardně vybaven následující AV technikou: Projekční plátno 2,4m x 2,4m se setem pro naklopení, WiFi videodataprojektor Panasonic, kvalitní reprosoustava, bezdrátový mikrofon, DVD/HDD Recorder Pioneer, AV Receiver Pioneer, notebook. Uvedené vybavení lze na základě přání klienta doplnit o další potřebné zařízení včetně zajištění obsluhy. Samozřejmostí je pak sedací a stolový nábytek.
Kamenný sál
pro 110 lidí Každá akce v Kamenném sále je značně individuální záležitostí, od čehož se odvíjí i cena pronájmu. Vždy záleží na délce akce, náročnosti výpravy a zejména rozsahu sjednaných služeb.

Najděte nás na mapě

Ostrovní 222 / 8, 0 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...