Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Jezerka, s.r.o. - Konferenční prostory, firemní akce (Seč)

Zobrazit všechny objekty v okrese Chrudim
Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Celková kapacita hotelu s přilehlou depandancí je až 264 lůžek v 113 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou. Hned vedle hotelu se nachází přilehlé kongresové centrum... zobrazit více
9 místnosti pro max 380 lidí Ubytování (pro 264 lidí)

Kontaktní údaje

recepce:
tel1: 469 676 327
tel2: 469 676 354
email: recepce@jezerka.cz

Ústupky 278, 538 07 - Seč , okr. Chrudim
http://www.jezerka.cz/
Kongres hotel Jezerka *** se nachází v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Celková kapacita hotelu s přilehlou depandancí je až 264 lůžek v 113 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou. Hned vedle hotelu se nachází přilehlé kongresové centrum vhodné pro pořádání kongresů, konferencí a školení.

Mezi dispozice hotelu paří velmi moderní Wellness & Spa centrum, které se rozprostírá na více než 800m2. Součástí hotelu jsou restaurace (160, 28), dvě vinárny (40, 60), kongresový sál (200-380), 7 sálů a salonků (127-14). Vše je vybavené nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami.

Přejít přímo na webové stránky hotelu zde

Služby

Kongres hotel Jezerka **** může nabídnout uskutečnění firemní akce, kongresu, školení, semináře, společenské či sportovně relaxační akce. Hotel je rozšířen o nově vybudované kongresové centrum, které disponuje kapacitou až 382 míst a moderní audiovizuální technikou. Také stávající prostory hotelu byly zrekonstruovány a zmodernizovány. Kongres hotel Jezerka**** splňuje i nejnáročnější potřeby každého klienta. To vše při zachování příznivých cen.

Vybavení

Součástí hotelu jsou:
Dvě útulné vinárny (40-60 míst) vybavené pro pořádání soukromých večírků či diskoték.
Moderní restaurace o kapacitě 160 míst.
Lobby restaurant pro 28 osob.
Prostorná terasa s posezením pro 150 osob je vhodná pro letní taneční párty s venkovním grilováním.

Ceny a popis ubytování

http://www.jezerka.cz/ubytovani
Červený salonek (19 m2)
pro 18 lidí
Zelený salonek (19 m2)
pro 18 lidí
Depandance(salonek)
pro 32 lidí
Modrý salonek (42 m2)
pro 44 lidí
Žlutý salonek (42 m2)
pro 44 lidí
Barevný salonek (55 m2)
pro 48 lidí
Malý sál (81 m2)
pro 94 lidí Malý sál je určen až pro 94 míst při divadelním uspořádání, sál je vybaven zatemňovacím systémem, promítacím plátnem s dataprojektorem a profesionálním ozvučovacím systémem Surround.
Velký sál (115 m2)
pro 127 lidí Velký sál je určen až pro 127 míst při divadelním uspořádání, sál je vybaven zatemňovacím systémem, promítacím plátnem s dataprojektorem a profesionálním ozvučovacím systémem Surround. Toto řešení umožňuje využít tento prostor nejen pro školení, ale i k prezentacím multimediálních aplikací.
Kongresový sál (390 m2)
pro 380 lidí Prostory kongresového centra jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou jako jsou interaktivní tabule, datové projektory, elektronicky stahovatelné projekční plochy, řídítelně audiosystémy a kvalitní ozvučení. Plazmové ploché displeje ve všech prostorách hotelu Vás mohou informovat o aktuálním průběhu konference. Nejmodernější snímací a záznamová technika umožňuje dokumentovat průběhy kongresů atd. Celý systém je ovládán sdruženým dotykovým přenosným ovladačem, což usnadňuje obsluhu systému. V sále je nainstalovaná profesionální osvětlovací technika.

Najděte nás na mapě

Ústupky 278, 538 07 Seč


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...