Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Premium Hotel (Znojmo)

Zobrazit všechny objekty v okrese Znojmo
Hotel Premium ve Znojmě disponuje 4 multifunkčními konferenčními prostory s kapacitou až 130 osob. Jsou vhodné pro pořádání školení, seminářů, prezentací, workshopů, konferencí a kongresů, rautů, přehlídek, výstav, hudebních produkcí a svateb. Zajistíme kvalitní catering servis od malého... zobrazit více
6 místnosti pro max 200 lidí Ubytování (pro 150 lidí)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 224 595
Fax: +420 515 246 621
E-mail: recepce@premiumhotel.cz
info@premiumhotel.cz

Pražská 100, 669 02 - Znojmo , okr. Znojmo
http://www.premiumhotel.cz/

Hotel Premium ve Znojmě disponuje 4 multifunkčními konferenčními prostory s kapacitou až 130 osob. Jsou vhodné pro pořádání školení, seminářů, prezentací, workshopů, konferencí a kongresů, rautů, přehlídek, výstav, hudebních produkcí a svateb. Zajistíme kvalitní catering servis od malého občerstvení až po bohaté rauty. Skvělé jednací podmínky ve spojením s ubytováním a wellness pod jednou střechou zefektivňují využití jednacího času.

Služby

Doprava (hromadný transfer, taxi), catering, dekorace, stany, reprodukovaná či živá hudba, DJ, fotografické služby, tlumočnické a překladatelské služby, aquacentrum, posilovna, sauna, masáže ...

Vybavení

K dispozici je video a data projektor, počítač, notebook, videopřehrávač, promítací plátno, videokamera s obsluhou, WiFi, DVD, televize, zpětný projektor, zařízení pro videokonference a také samozřejmosti jako laserové ukazovátko, hotelové kopírovací centrum a fax, flipchart či osvětlení podle přání.

Ceny a popis ubytování

Pro naše hosty jsou připraveny kvalitně a vkusně zařízené pokoje s nábytkem z poctivého masivu. K dispozici je 75 pokojů se 150 lůžky. V pokojích našeho hotelu, stejně jako v jeho ostatních prostorách, je možno se připojit k internetu zdarma přes WIFI.
Lovecký salonek
pro 35 lidí
Vinařský salonek
pro 60 lidí
Podkrovní učebna
pro 80 lidí
Zelený salonek
pro 130 lidí
Vinný sklep
pro 150 lidí
Restaurace
pro 200 lidí

Najděte nás na mapě

Pražská 100, 669 02 Znojmo


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...