Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Penzion Jelenka - podniková školení a večírky (Smržovka)

Zobrazit všechny objekty v okrese Jablonec nad Nisou
Penzion Jelenka pro 20 ubytovaných hostů je nově zrekonstruovaná vila z první republiky, ležící na úpatí Černé studnice v Jizerských horách s vlastním parkovištěm. Pokoje nabízejí kompletně vybavenou kuchyňku. Prostory pensionu, plně pokryté internetem, jsou příhodné pro menší firemní... zobrazit více
1 místnost pro max 30 lidí Ubytování (pro 20 lidí)

Kontaktní údaje

telefon: +420 481 120 114
mobil: +420 602 613 238
email: jelenka@volny.cz
skype: jelenka-cz

Jelení Kout 938, 0 - Smržovka , okr. Jablonec nad Nisou
http://www.jelenka.cz

Penzion Jelenka pro 20 ubytovaných hostů je nově zrekonstruovaná vila z první republiky, ležící na úpatí Černé studnice v Jizerských horách s vlastním parkovištěm. Pokoje nabízejí kompletně vybavenou kuchyňku.

Prostory pensionu, plně pokryté internetem, jsou příhodné pro menší firemní školení, meetingy a prezentace spojené s následným zábavným programem, kdy zejména v jarních a letních obdobích je možné realizovat zahradní párty (grillování) na velké zahradě. Součástí programu můžou být rovněž i výlety do krásné přírody (vodopády, rozhledny).

Možnost domluvy a nastavení vhodné celovíkendové firemní akce s dostatkem aktivit a zajištěním vzdělávací akce v netradičních prostorech pensionu s možností rychlého občerstvení (výčep).

Služby

ubytování, zajištění firemní a soukromé akce, teambuildingu, sportovní akce, catering, snídaně, výčep piva, parkování u penzionu zdarma

Vybavení

víceúčelová vinárna

Ceny a popis ubytování

APARTMÁNY jsou dvou až třílůžkové, standardně vybavené, mají vlastní koupelnu a kuchyňku. Kuchyňky jsou vybaveny elektrickým dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a nádobím. POKOJE jsou dvou a čtyřlůžkové, standardně vybavené, umyvadlo na pokoji, na chodbě společná kuchyňka a koupelna. Kuchyňka je vybavena elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a nádobím ... CENY za osobu jsou v relaci od 240 (pokoj květen - červen) do 460 Kč (silvestr).
Vinárna
pro 30 lidí Vinárna je vhodná pro vzdělávací akce (typu školení, semináře), soukromé oslavy a firemní večírky. Možnost samostatného pronájmu.

Najděte nás na mapě

Jelení Kout 938, 0 Smržovka


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...