Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Lev (Lovosice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Litoměřice
Hotel Lev v Lovosicích prošel v letech 2011-2012 rozsáhlou rekonstrukcí a stal se tak čtyřhvězdičkovým hotelovým komplexem. Díky tomu tak hotel poskytuje ještě lepší reprezentativní prostory pro pořádání velkých konferencí i menších školení spojených s případným ubytováním. K dispozici je... zobrazit více
8 místnosti pro max 110 lidí Ubytování (pro 73 lidí)

Kontaktní údaje

Pronájem prostor:
-----------------------------
Recepce tel: +420 416 532 317,
Email: sales@hotel-lev.cz

Kostelní 3, 410 - Lovosice , okr. Litoměřice
http://www.hotel-lev.cz/konferencni-prostory/

Hotel Lev v Lovosicích prošel v letech 2011-2012 rozsáhlou rekonstrukcí a stal se tak čtyřhvězdičkovým hotelovým komplexem. Díky tomu tak hotel poskytuje ještě lepší reprezentativní prostory pro pořádání velkých konferencí i menších školení spojených s případným ubytováním. K dispozici je velký sál s možností rozdělení na dva menší s vlastním technickým vybavením. Samozřejmostí je zajištění kvalitního cateringu, který připravujeme dle konkrétních poždavků klienta sami přímo v hotelu Lev. V hotelu jsou dále dva salonky, restaurace, kavárna, lobby bar i venkovní zahrádka. Relaxovat lze v nově vybudovaném wellness centru.

Služby

Wi-fi připojení zdarma, zatemnění prostor.
Asistence odborného technika, cateringové služby, Wellness centrum - bazén s vodními atrakcemi, sauna, vířivka
Zábavní centrum - interaktivní hry

Vybavení

Pronajmout si můžete technické vybavení: dataprojektor, plátno, řečnický pul, bezdrátový mikrofon, laserové ukazovátko, dvd přehrávač, tiskárnu, flipchart set. Prostory jsou klimatizované, s možností přitemnění, ozvučení a s wi-fi připojením zdarma. Možnost uspořádání stolů dle Vašich požadavků a počtu účastníků.

Ceny a popis ubytování

K dispozici máme 30 dvoulůžkových s možností 4 přistýlek a 9 jednolůžkových pokojů. Cena za jednolůžkový pokoj 1100,- Kč, Cena za dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu 1280,- Kč, Cena za dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby 1600,- Kč, Cena za snídani 120,- Kč za osobu, Cena za přistýlku 350,- Kč. Parkování v hotelovém dvoře 90,-Kč. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitními programy, telefonem, trezorem, minibarem, klimatizací a wi-fi připojením zdarma.
Malý salonek
pro 6 lidí Malý salonek vhodný pro obchodní jednání.
Velký salonek
pro 18 lidí Velký salonek vhodný pro menší školení či firemní setkání.
Lobby bar
pro 30 lidí
Kavárna
pro 40 lidí Divadelní uspořádání: 40, školní: 20 osob
Café&Restaurant Di Gusto
pro 40 lidí
Venkovní zahrádka
pro 40 lidí
Restaurant Patriot
pro 60 lidí
Konferenční sál
pro 110 lidí Moderní konferenční sál s kapacitou 110 účastníků (divadelní) či 70 účastníků (školní). K dispozici technické vybavení, ozvučení prostor, asistence odborného technika, wi-fi zdarma. Možnost rozdělení konferenčního sálu na dva menší.

Najděte nás na mapě

Kostelní 3, 410 Lovosice


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...