Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Bouda Máma (Pec pod Sněžkou)

Zobrazit všechny objekty v okrese Trutnov
Hotel se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku. Připravíme pro Vás nabídku na uzavřené firemní a společenské akce, pro které nabízíme pronájem veškerých prostor hotelu včetně jejich ozvučení a projekce. K dispozici je kromě restaurace a salonků také vybavení pro... zobrazit více
3 místnosti pro max 80 lidí Ubytování (pro 100 lidí)

Kontaktní údaje

tel.: 499 896 273
mob.: 602 304 989
hotel@boudamama.cz

Pec pod Sněžkou 124, 542 21 - Pec pod Sněžkou , okr. Trutnov
http://www.boudamama.cz
Hotel se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku. Připravíme pro Vás nabídku na uzavřené firemní a společenské akce, pro které nabízíme pronájem veškerých prostor hotelu včetně jejich ozvučení a projekce. K dispozici je kromě restaurace a salonků také vybavení pro relaxační služby a pro sportovní vyžití.

Služby

wellness zóna, bazén, whirlpool, šipky, ruské kuželky, tenisový kurt, bowling, billiard, solarium, masáže, nohejbal, volejbal, malá kopaná, stolní tenis, squash, půjčovna horských kol

Vybavení

K dispozici veškerá kongresová technika: flipchart, popisovací tabule, projektor s plátnem vč. propojení na notebook, TV a SAT signál, ozvučení, promítací plátno s propojením na TV, DVD přehrávač, videopřehrávač, připojení k internetu (WiFi nebo síťovým kabelem).

Ceny a popis ubytování

Nabízíme dvě úrovně ubytování. Ubytování ve tříhvězdičkových pokojích lze vybírat v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou k dispozici ve dvoulůžkových až třílůžkových uspořádáních a navíc 2 apartmány se 6ti lůžky. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), včetně TV a satelitu.
Salonek II
pro 20 lidí
Salonek I
pro 60 lidí
Zimní zahrada
pro 80 lidí

Najděte nás na mapě

Pec pod Sněžkou 124, 542 21 Pec pod Sněžkou


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...