Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

City Apart Hotel (Brno)

Zobrazit všechny objekty v okrese Brno-město
City Apart Hotel v centru Brna s GARÁŽÍ nabízí 40 moderních a komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů nebo hotelových apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a plně zařízenou kuchyňkou až pro 4 osoby. Pro školení, semináře nebo firemní oslavy jsou zde k dispozici 3 salónky s... zobrazit více
3 místnosti pro max 50 lidí Ubytování (pro 91 lidí)

Kontaktní údaje

Tel: + 420 545 427 614
Fax: + 420 545 427 610
book.brno@city-aparthotel.com
sales.brno@city-aparthotel.com

Komárovské nábřeží 2, 617 - Brno , okr. Brno-město
http://www.city-aparthotel.com

Popis objektu

City Apart Hotel v centru Brna s GARÁŽÍ nabízí 40 moderních a komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů nebo hotelových apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a plně zařízenou kuchyňkou až pro 4 osoby. Pro školení, semináře nebo firemní oslavy jsou zde k dispozici 3 salónky s kapacitou od 2 do 50 osob.

Všechny prostory jsou situovány v klidných částech hotelu a jsou vybaveny vlastní regulovatelnou klimatizací a připojením k internetu. Pro zajištění Vašeho pobytu zde najdete především profesionální personál – mluvící anglicky a německy, non-stop občerstvení, kvalitní wi-fi internet, business servis a např. praní prádla.

Hotel má ideální polohu, jak s vzhledem k dálniční dostupnosti automobilem, tak vlakem (blízkost nádraží). Může se tak stát Vaším výchozím bodem pro návštěvy brněnských veletrhů či přímo místem, které samo kvalitně zajistí jakoukoliv Vaší firemní akci.

Služby

Občerstvení na coffee break (káva, čaj, nealko nápoje, pivo; sladké pečivo, obložené mísy sýrové, masové a ovocné, chlebíčky a další). Sekretářské služby (tisk, kopírování, faxové služby a další).

Vybavení

Technické vybavení (plátno, flipchart, řečnický pult, overhead projektor, projektor XGA, TV-plasma, videorekordér, notebook, DVD, kamera CANON, laserové ukazovátko, ozvučení, panelová tabule na stojanu a další). V každé místnosti připojení na internet. Služby technika na požádání.

Ceny a popis ubytování

Hotel s GARÁŽÍ nabízí 40 moderních a komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů. Jednolůžkový 1.100,- Kč Dvoulůžkový 1.400 - 2.200,- Kč Apartmá 2.100 - 3.300,- Kč V ceně zahrnuta snídaně, garážové stání a připojení na internet na pokoji.
Jednací místnost (21 m2)
pro 12 lidí 400.00 Kč/h 2 400.00 Kč / den Jednací místnost se nachází v přízemí hotelu. Je to útulná místnost s okny s přístupem na terasu. V místnosti je k dispozici klimatizace, flipchart, TV, promítání na stěnu a WIFI připojení k internetu.
Seminární místnost (53 m2)
pro 40 lidí 800.00 Kč/h 4 800.00 Kč / den Seminární místnost s velkými okny se nachází na úrovni vstupní haly. Je vhodná pro slavnostní příležitosti a prezentace. V místnosti je k dispozici klimatizace, flipchart, promítání na stěnu a WIFI připojení na internet. Naproti místnosti je účastníkům k dispozici snídaňová místnost k krbem, kde se podávají snídaně a obědy, a kde se dá v případě zájmu také uspořádat školení.
Konferenční místnost (106 m2)
pro 50 lidí 800.00 Kč/h 4.80 Kč / den Konferenční místnost se nachází v suterénu hotelu. Je to prostorná místnost obložená dřevem s umělým osvětlením. V místnosti je k dispozici klimatizace, promítání na zabudované plátno a WIFI připojení k internetu. Místnost má vlastní sociální zařízení. Vhodná pro všechny druhy akcí.

Najděte nás na mapě

Komárovské nábřeží 2, 617 Brno


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...