Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Sporthotel Relax*** (Kolín)

Zobrazit všechny objekty v okrese Kolín
Chcete prožít pohodovou rodinnou dovolenou ve tříhvězdičkovém hotelu nedaleko města Kolín?Tak neváhejte a zarezervujte si ubytování ve SPORTHOTELU RELAX, který se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou se... zobrazit více
2 místnosti pro max 50 lidí Ubytování (pro 60 lidí)

Kontaktní údaje

telefon : recepce 777 779 517
majitel : Mgr.Petr Šedina 777 779 807
e-mail : sporthotelrelax@seznam.cz

Veletov 106, 280 02 - Kolín , okr. Kolín
http://www.sporthotelrelax.cz

Popis objektu

Chcete prožít pohodovou rodinnou dovolenou ve tříhvězdičkovém hotelu nedaleko města Kolín?Tak neváhejte a zarezervujte si ubytování ve SPORTHOTELU RELAX, který se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Uvnitř hotelu se nachází sauna a fitness.V letních měsících můžete využít tenisový kurt, který se nachází hned u hotelu.Také můžete navštívit hotelovou restauraci o 60 místech,která nabízí tradiční českou kuchyni a kontinentální snídaně.Součástí hotelové restaurace je bar a venkovní terasa.K dispozici je salonek s kapacitou 22 míst pro konání školení,seminářů a menších oslav.

Služby

Možnost rautů, coffee break

Vybavení

Pro účely soukromého charakteru (školení, konference, semináře) Vám může posloužit jeden ze dvou salonků o kapacitě cca 20 a 50 osob nebo restaurace s 60-ti místy.
V salonku je k dispozici zařízení pro multimediální projekci. . K zapůjčení je možná školicí technika – flipchart, dataprojektor a magnetofon s CD přehrávačem.

Ceny a popis ubytování

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a wi-fi.
Jednolůžkový pokoj 620,-
Dvoulůžkový pokoj 910,-
Třílůžkový pokoj 1.200,-
Salonek
pro 20 lidí 200.00 Kč/h 1 000.00 Kč / den
Salonek 2
pro 50 lidí 200.00 Kč/h 1 000.00 Kč / den

Najděte nás na mapě

Veletov 106, 280 02 Kolín


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...