Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

RELAX HOTEL VALAŠKA - firemní akce (Horní Bečva)

Zobrazit všechny objekty v okrese Vsetín
Relax Hotel Valaška se nachází v horské obci Horní Bečva. Díky své lokalitě a výborné dopravní dostupnosti je hotel ideálním místem pro Vaši dovolenou. Kromě útulného ubytování, s celkovou kapacitou 47 míst, je Vám k dispozici také naše restaurace, kde si můžete rovněž příjemně odpočinout v... zobrazit více
1 místnost pro max 30 lidí Ubytování (pro 47 lidí)

Kontaktní údaje

Rezervace (ubytování, akce, golf):
tel: +420 725 590 009
email: provozni@hotelvalaska.cz

Horní Bečva 355, 0 - Horní Bečva , okr. Vsetín
http://www.hotelvalaska.cz/

Popis objektu

Relax Hotel Valaška se nachází v horské obci Horní Bečva. Díky své lokalitě a výborné dopravní dostupnosti je hotel ideálním místem pro Vaši dovolenou. Kromě útulného ubytování, s celkovou kapacitou 47 míst, je Vám k dispozici také naše restaurace, kde si můžete rovněž příjemně odpočinout v přátelském prostředí.

K dispozici je zde konferenční místnost pro účely pořádání firemních školení či konferencí. Pro Vaši maximální spokojenost nabízíme rovněž možnost kompletního zajištění soukromých akcí, oslav či rautů, a to vše na základě Vašeho přání.

Služby

uspořádání místnosti dle přání klienta, kompletní ubytovací a stravovací služby, vlastní parkoviště, drobný prodej na recepci, praní a žehlení, úschovna zavazadel, vlastní parkoviště, možnost ubytování se zvířaty, dětský koutek
ping-pong, kulečník, stolní fotbal, billiard, šipky

Vybavení

projekční technika (PC, dataprojektor, plátno, magnetická tabule),
wi-fi připojení

Ceny a popis ubytování

Hotel Valaška má pro Vás připraveno příjemné ubytování s celkovou kapacitou 47 osob. Svůj pobyt můžete strávit v pohodlí a klidu v jednom z osmnácti pokojů (dvojlůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových), třináct z nich je vybaveno vlastním sociálním zařízením a televizí. Zbylých pět pokojů je turistické kategorie.
Konferenční místnost
pro 30 lidí

Najděte nás na mapě

Horní Bečva 355, 0 Horní Bečva


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...