Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Chytré školící centrum (Holešov)

Zobrazit všechny objekty v okrese Kroměříž
Moderní multifunkční prostor s kapacitou až 25 osob, který je ideální pro realizaci firemních školení, prezentací, přednášek či jiných akcí. Tvoří jej plně vybavená školící místnost, salonek, kuchyňka a zázemí. zobrazit více
3 místnosti pro max 25 lidí

Kontaktní údaje

info@skoleniholesov.cz
573 394 894

Palackého 744, Holešov, okr. Kroměříž
http://skoleniholesov.cz

Popis objektu

Moderní multifunkční prostor s kapacitou až 25 osob, který je ideální pro realizaci firemních školení, prezentací, přednášek či jiných akcí. Tvoří jej plně vybavená školící místnost, salonek, kuchyňka a zázemí.

Služby

Dle přání klienta můžeme zajistit coffee break, snack či teplý raut popř. další vaše požadavky.

Vybavení

Moderní multifunkční prostor ideální pro realizaci firemních školení, prezentací, přednášek či jiných akcí. Tvoří jej plně vybavená školící místnost, salonek, kuchyňka a zázemí. *Wi-Fi *Projektor s bezdrátovým připojením *Profesionální ozvučení a bezdrátový mikroport *Chytrá zeď (popisovatelná a magnetická) *Klimatizace *Skládací stoly umožňující variabilní uspořádání *Bezbariérový přístup *PC pro spuštění prezentací, filmů, hudby
Chytré školící centrum - hlavní místnost (50 m2)
pro 25 lidí
Moderní multifunkční prostor ideální pro realizaci firemních školení, prezentací, přednášek či jiných akcí. Wi-Fi, projektor s bezdrátovým připojením, profesionální ozvučení a bezdrátový mikroport, chytrá zeď (popisovatelná a magnetická), klimatizace, skládací stoly umožňující variabilní uspořádání, bezbariérový přístup, PC pro spuštění prezentací, filmů, hudby.
Chytré školící centrum - salonek (15 m2)
pro 8 lidí
Wi-Fi, klimatizace, LED TV, bezbariérový přístup.
Chytré školící centrum - kuchyňka (12 m2)
pro 0 lidí
Kuchyňka s automatickým kávovarem, varnou deskou, příruční lednicí, nádobím atd.

Najděte nás na mapě

Palackého 744, 76901 Holešov


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...