Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Divadlo Za komínem (Humpolec)

Zobrazit všechny objekty v okrese Pelhřimov
Prostor vznikl rekonstrukcí tovární haly z počátku 20. století. Vestavba divadla zachovala původní tvarové řešení prostoru druhého podlaží haly s viditelnými prvky dřevěného krovu, které dodávají místu jedinečný ráz a originalitu. Sál má charakter tzv. black boxu, nabízejícího variabilní... zobrazit více
0 místnosti pro max lidí

Kontaktní údaje

Michal Krpálek
PRODUKCE
+420777312606
krpalek@divadlozakominem.cz

Kamarytova 180, 396 01 - Humpolec , okr. Pelhřimov
http://www.divadlozakominem.cz

Prostor vznikl rekonstrukcí tovární haly z počátku 20. století. Vestavba divadla zachovala původní tvarové řešení prostoru druhého podlaží haly s viditelnými prvky dřevěného krovu, které dodávají místu jedinečný ráz a originalitu.

Sál má charakter tzv. black boxu, nabízejícího variabilní využití pro divadlo, koncerty i filmové projekce. Od počátku je prostor koncipován jako víceúčelový, vhodný pro prezentaci audiovizuálních projektů, divadelních i tanečních forem, performancí, konferencí ,přednášek, workshopů, výstav i společenského setkávání. 

Elevace hlediště v sálu i na galerii je řešena mobilním způsobem, umožňujícím jeho kompletní odstranění. Uspořádání a kapacitní dispozice se mohou přizpůsobit požadovanému zadání. Prostor je vybaven moderní AV technikou i osvětlením, vysokým standardem interiéru, zázemím pro vystupující i dvěma bary.

Služby

Zajistíme pro Vás firemní eventy, konference, přednášky , workshopy a další dle přání klienta.

Vybavení

Technické parametry a vybavení

Víceúčelový prostor je řešen jako sál s pevným jevištěm, mobilním hledištěm a galerií v patře. Hlediště je variabilní a přizpůsobitelné konkrétnímu využití. Je řešeno z mobilních podest o standardních rozměrech 2 x 1 m.

Celkové rozměry sálu: 19 m x 11.5 m, výška 5 m – 7.5 m
Parametry jeviště: 9 m x 7 m, výška 0.8 m, rozměry portálu 8 m x 4 m
Parametry hlediště: 11.5 m x 12 m, 140 míst k sezení
Parametry galerie: 11.5 m x 4.5 m, 55 míst k sezení

Ceny a popis ubytování

Možnost zamluvit ubytování jak v Humpolci tak i v okolí.

Najděte nás na mapě

Kamarytova 180, 396 01 Humpolec


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...