Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel BONA SERVA - konferenční prostory Žižkov (Praha 3)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 3
Pronájem konferenční místnosti až pro 25 osob od 400 Kč/hod, nebo 1500 Kč/celý den (5 a více hodin). Možnost pronájmu od 8 do 18 hodin. Hotel BONA SERVA je tříhvězdičkový hotel s přívětivou atmosférou v blízkosti centra Prahy. Poloha hotelu umožňuje rychlý dojezd do centra města, jak... zobrazit více
2 místnosti pro max 25 lidí Ubytování (pro 18 lidí)

Kontaktní údaje

Recepce, rezervace:
E-mail: objednavky.hotel@bona-serva.cz
Telefon: +420 776 034 889, +420 267 204 300

Hotel manager:
E-mail: maresova.alena@cmkos.cz
Telefon: +420 730 586 760

Hartigova 1107, 0 - Praha 3 , okr. Praha 3
http://www.bona-serva.cz/

Pronájem konferenční místnosti až pro 25 osob od 400 Kč/hod, nebo 1500 Kč/celý den (5 a více hodin). Možnost pronájmu od 8 do 18 hodin.

Hotel BONA SERVA je tříhvězdičkový hotel s přívětivou atmosférou v blízkosti centra Prahy. Poloha hotelu umožňuje rychlý dojezd do centra města, jak autobusem tak autem. V blízkosti hotelu se nachází nepřeberné množství restaurací, hudebních klubů, parků a dalších možných aktivit. Budova hotelu je z doby starého Žižkova.

Prostory hotelu jsou vhodné pro uspořádání firemního školení, prezentace či jednání ve spojení s ubytováním či realizací drobného cateringu v konferenční místnosti či nové moderní kavárně.
 

Služby

Recepce hotelu Bona Berva je v provozu 24 hodin denně. Neváhejte požádat personál o jakoukoliv pomoc či nabízenou službu, jako je žehlení a čištění oděvů, využití telefonu, faxu a internetu, sekretářské a tlumočnické služby, průvodcovské služby (ve všech hlavních světových jazycích), zajištění vstupenek na kulturní akce, zprostředkování pronájmu automobilu apod.

Vybavení

projektor, promítací plátno, clipchart, vysokorychlostní Wi-Fi internet - připojení na všech pokojích

Ceny a popis ubytování

Hotel Bona Serva nabízí 7 dvoulůžkových pokojů s vlastním sprchovým koutem a WC, 1 apartmán (s obývacim pokojem, 2 ložnicemi a koupelnu s vanou,WC), 1 jednolůžkový pokoj s vlastním sprchovým koutem a WC. Hotelové pokoje jsou vybaveny vším, co je třeba k maximálnímu pohodlí. Mají vlastní koupelnu s vanou či sprchovým koutem, WC. V pokoji je pak SAT TV s LCD monitorem, telefonem s přímou volbou a WIFI PŘIPOJENÍM na internet. V koupelnách jsou k dispozici tekuté šampony a tělová mýdla.

Ceník zde:
http://www.bona-serva.cz/cs/cenik
Kavárna
pro 0 lidí Možnost jednání a setkání s obchodními partnery v nové moderní kavárně v přízemí hotelu na rohu ulice Koněvova a Ostromečská.
Konferenční místnost (50 m2)
pro 25 lidí 400.00 Kč/h 1 500.00 Kč / den V ceně pronájmu je projektor, promítací plátno, clipchart. Je možnost si doobjednat vodu, kávu a čaj. V případě více dnů je možno sjednat slevu, rovněž domluva možná pouze na několik hodin pronájmu. Pronájem na min. 2 hodiny. Cena na celý den za 5 a více hodin. Možnost pronájmu od 8 do 18 hodin.

Najděte nás na mapě

Hartigova 1107, 0 Praha 3


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...