Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

ZÁMEK HOTEL BERCHTOLD (Strančice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha-východ
Víceúčelový areál Hotel zámek BERCHTOLD Vám nabízí ubytování, zajímavé prostory historického objektu a výbornou kuchyni. Je ideálním místem pro firemní akci, svatbu, dovolenou, sportování či zajímavý výlet. V zámeckém parku, objevíte „Dětský ráj“ s pohádkovou zemí a stálou expozicí miniatur... zobrazit více
5 místnosti pro max 0 lidí Ubytování (pro 42 lidí)

Kontaktní údaje

Recepce hotelu:
Tel: +420 313 039 741
Fax: +420 313 039 751
GSM: +420 733 627 044

Event manager:
email: tereza.ruzickova@zamekberchtold.cz
tel: +420 731 608 296

Vidovice 6, 0 - Strančice , okr. Praha-východ
http://www.zamekberchtold.cz

Víceúčelový areál Hotel zámek BERCHTOLD Vám nabízí ubytování, zajímavé prostory historického objektu a výbornou kuchyni. Je ideálním místem pro firemní akci, svatbu, dovolenou, sportování či zajímavý výlet. V zámeckém parku, objevíte „Dětský ráj“ s pohádkovou zemí a stálou expozicí miniatur českých hradů a zámků. Moderní sportovní areál na tenis, indoor golf, fotbal a další vyžití je tu pro všechny skupiny klientů. Najdete nás v malebné krajině Josefa Lady na Praze – východ, jen 30 km z centra Prahy. Moderní a stylové konferenční řešení na zámku BERCHTOLD nabízí čtyři prostory v různém uspořádání s celkovu kapacitou až 150 účastníků. Zažijte pohodlí a maximální soukromí v uzavřených zasedacích sálech na zámku BERCHTOLD.

Služby

Zobrazit zde

Vybavení

Dataprojektor, projekční plátno, flip chart, ozvučení, mikrofon, flipchart, kopírka, TV, DVD/VHS přehrávač, připojení na internet, WI-FI apod.

Ceny a popis ubytování

Ubytování se nabízí v 16 pokojích s celkovou kapacitou 42 lůžek včetně všech přistýlek. Hotel je bezbariérový. Má výtah a pokoje jsou zařízeny v různých stylech (zámecké pro novomanžele, osobností pro manažery, pohádkové pro rodiny – jeden speciální ve věži zámku a je zde také pokoj vybaven pro tělesně postižené). Jeden pokoj je vyzdoben karikaturami patrona areálu fotbalového internacionála Antonína Panenky. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout nebo vana), plazmovou TV, minibarem (přiložený ceník), trezorem. O prázdninách je k dispozici dalších 80 lůžek ** v rámci obce Kunice-Vidovice v centru a přímo v lese cca 2km od areálu zámku Berchtold.
Cena pokoje: 1-lůžkový STANDARD (ZÁMECKÝ) od 1200,- Kč, 2-lůžkový pokoj od 1 900 ,- Kč
Červený sál
pro 0 lidí
Zelený sál
pro 0 lidí
Salonek 3
pro 0 lidí
Salonek 4
pro 0 lidí
Salonek 5
pro 0 lidí

Najděte nás na mapě

Vidovice 6, 0 Strančice


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...