Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Opera (Jaroměřice nad Rokytnou )

Zobrazit všechny objekty v okrese Třebíč
HOTEL OPERA se nachází v bezprostřední blízkosti známého barokního zámku a nádherné zámecké zahrady v Jaroměřicích nad Rokytnou. V roce 2010 byla ukončena celková rekonstrukce hotelu. Na hosty čekají útulné pokoje, restaurace a letní terasa pro občerstvení i pobavení. Pro firemní večírky,... zobrazit více
6 místnosti pro max 150 lidí Ubytování (pro 106 lidí)

Kontaktní údaje

Provozní: +420 720 026 227
Ubytování: +420 720 026 225
Bar: +420 775 707 117

Komenského 996, 0 - Jaroměřice nad Rokytnou , okr. Třebíč
http://www.hotelopera.cz/

HOTEL OPERA se nachází v bezprostřední blízkosti známého barokního zámku a nádherné zámecké zahrady v Jaroměřicích nad Rokytnou. V roce 2010 byla ukončena celková rekonstrukce hotelu. Na hosty čekají útulné pokoje, restaurace a letní terasa pro občerstvení i pobavení. Pro firemní večírky, školení, přednášky, konference, svatby, rodinné oslavy, křtiny, party a plesy jsou k dispozici 4 salonky různé kapacity. K aktivnímu odpočinku lze využít bowling nebo kulečník. V okolí hotelu i městečka se nachází množství historických památek, cyklostezek a krásná příroda. Ve spolupráci s místními firmami nabízí hotel řadu dalších sportovních a relaxačních aktivit, mezi něž patří aquapark a wellness, projížďky na koních nebo paintball.

Služby

Za účelem relaxace a aktivního odpočinku jsou pro všechny návštěvníky hotelu k dispozici 2 bowlingové dráhy, kulečníkový stůl, fotbálek a jukebox.

Vybavení

K pronájmu dataprojektor, promítací plátno, reprobedna, mikrofon, flipchart, bowling či finská sauna.

Ceny a popis ubytování

Ubytování ve 40 pokojích v následujícím složení: 1 apartmá, 4 jednolůžkové pokoje, 31 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, 4 čtyřlůžkové pokoje (2 ložnice se společným sociálním zařízením - vhodné pro rodiny). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, sejfem, připojením na internet, telefonem, fénem. Koupelny v apartmá a čtyřlůžkových pokojích jsou vybaveny vanou.
Malá jídelná - zelený salónek (63 m2)
pro 60 lidí Nově zrekonstruovaná restaurace nabízí svým návštěvníkům domácí pokrmy klasické české kuchyně. Při speciálních víkendových akcích lze ochutnat mezinárodní speciality či netradiční dezerty. Jedinečnou chuť pokrmů příjemně doplní široká nabídka vín Znovínu Znojmo a.s., osvěžujících koktejlů či kvalitních destilátů.
Vinárna - Konferenční sál (210 m2)
pro 150 lidí Téměř v celém sále jsou parkety, pouzev připojeném salonku koberec (viz foto). Velikost tanečního parketu závisí na obsazenosti sálu. Samostatný bar, k dispozici menší zahrádka s posezením. Pevně umístěné promítací plátno, TV, přenosný dataprojektor, WI-FI, flipchart, reprobedna a mikrofon. Výhodou je možnost propojení s červeným salonkem - kavárnou.
Velká jídelna - Oranžový salonek (115 m2)
pro 60 lidí Kromě tanečního parketu je podlaha pokryta kobercem. Samostatný bar, menší zahrádka s venkovním posezením. Vedle salonku je k dispozici bowlingová herna se 2 dráhami, kulečníkem, fotbálkem a jukeboxem. Přenosné promítací plátno, dataprojektor, flipchart, reprobedna a mikrofon, WI-FI. Tento salonek se nachází vedle letní zahrádky.
Kavárna - Červený salonek (66 m2)
pro 60 lidí V celém salonku je umístěn koberec. K dispozici menší zahrádka s venkovním posezením, WI-FI. Možnost propojení s konferenčním sálem. Možnost využití plátna a dataprojektoru.
Letní zahrádka (63 m2)
pro 70 lidí Letní zahrádka se nachází přímo vedle hotelové restaurace a oranžového salonku umožňuje svým hostům vychutnávat si nabízené pokrmy a nápoje v příjemném venkovním zastřešeném prostředí.
Selská jizba (63 m2)
pro 60 lidí Selská jizba je prostorným sálem Hotelu Opera nabízejícím svým zákazníkům velkoplošnou TV obrazovku s atraktivními sportovními přenosy, u kterých si lze vychutnat kvalitní české pivo. Kromě tankového piva Starobrno a řady dalších tradičních nápojů zde můžete ochutnat pokrmy klasické české i zahraniční kuchyně v rámci denního menu.

Najděte nás na mapě

Komenského 996, 0 Jaroměřice nad Rokytnou


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...