Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

BRNOOFFICE s.r.o. (Brno)

Zobrazit všechny objekty v okrese Brno-město
Naše BRNOOFFICE centrum nabízí nové, moderní prostory pro výuku, semináře, konference a obchodní jednání v Brně – Žabovřeskách na ulici Králova, v reprezentativní budově, u tramvajové zastávky, jen několik minut od centra města. Uspořádání prostor podle vašeho přání – variabilní stolová úprava.... zobrazit více
5 místnosti pro max 30 lidí Ubytování (pro 2 lidí)

Kontaktní údaje

Mobil: 776 622 260
E-mail: info@brnooffice.cz

Králova 9, 616 00 - Brno , okr. Brno-město
http://www.brnooffice.cz

Popis objektu

Naše BRNOOFFICE centrum nabízí nové, moderní prostory pro výuku, semináře, konference a obchodní jednání v Brně – Žabovřeskách na ulici Králova, v reprezentativní budově, u tramvajové zastávky, jen několik minut od centra města. Uspořádání prostor podle vašeho přání – variabilní stolová úprava. Technické a interiérové vybavení dle vašich potřeb. Občerstvení za základní ceny bez přirážek. Služba recepce pro vaši klientelu.

Služby

Coffee break, sekretářské a kancelářské služby.

Vybavení

Technické vybavení: dataprojektor, plátno (2 velikosti), notebook, flipchart, white board, dvd přehrávač, audio technika (sada repro se stojany, mix, mikrofon, kabeláž), tiskárna, videokamera (digitální), diktafon - digitální, fotoaparát.

Ceny a popis ubytování

Ubytování je vhodné například pro lektora. Cena je 900,-Kč/noc. Možnost zajištění snídaní.
Cabinet 2 (12 m2)
pro 6 lidí 950.00 Kč / den Cabinet 2 Klimatizovaná školicí místnost pro 1 - 5 osob dle typu akce. Vhodná pro obchodní jednání, pohovory a kurzy. Sociální zázemí. Místnost je zpřístupněna 15 minut před časem uvedeným v objednávce.
Cabinet 5 (10 m2)
pro 8 lidí 1 200.00 Kč / den Cabinet 5 Školicí místnost pro 1 - 10 osob dle typu akce. Vhodná pro kurzy, pohovory, firemní porady a obchodní schůzky. Vlastní sociální zázemí.
Cabinet 3 (21 m2)
pro 10 lidí 1 300.00 Kč / den Cabinet 3 se nachází v prvním patře. Školicí místnost pro 1 - 15 osob dle typu akce. Vhodná pro školení, firemní porady, kurzy a pohovory. Kuchyňský kout.
Cabinet 10
pro 18 lidí 2 200.00 Kč / den Cabinet 10 Nová školicí místnost v industriálním designu v budově B ve dvorním traktu pro 10 - 20 osob dle typu akce. Místnost je vybavena i na soukromé filmové projekce s kvalitním plátnem o uhlopříčce 381 cm a zabudovaným ozvučením. Vlastní sociální zázemí. Venkovní relaxační zóna. Připravujeme rozšíření této místnosti na kapacitu až 35 osob.
Cabinet 1 (36 m2)
pro 30 lidí 1 800.00 Kč / den Cabinet 1 Klimatizovaná školicí místnost pro 10 - 35 osob dle typu akce. Vhodná pro přednášky, školení, kurzy a prezentace. Vlastní sociální zázemí. Místnost je zpřístupněna 15 minut před časem uvedeným v objednávce.

Najděte nás na mapě

Králova 9, 616 00 Brno


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...