Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

BRNOOFFICE s.r.o. (Brno)

Zobrazit všechny objekty v okrese Brno-město
Naše BRNOOFFICE centrum nabízí nové, moderní prostory pro výuku, semináře, konference a obchodní jednání v Brně – Žabovřeskách na ulici Králova, v reprezentativní budově, u tramvajové zastávky, jen několik minut od centra města. Uspořádání prostor podle vašeho přání – variabilní stolová úprava.... zobrazit více
5 místnosti pro max 30 lidí

Kontaktní údaje

Mobil: 776 622 260
E-mail: info@brnooffice.cz

Králova 9, 616 00 - Brno , okr. Brno-město
http://www.brnooffice.cz

Popis objektu

Naše BRNOOFFICE centrum nabízí nové, moderní prostory pro výuku, semináře, konference a obchodní jednání v Brně – Žabovřeskách na ulici Králova, v reprezentativní budově, u tramvajové zastávky, jen několik minut od centra města. Uspořádání prostor podle vašeho přání – variabilní stolová úprava. Technické a interiérové vybavení dle vašich potřeb. Občerstvení za základní ceny bez přirážek. Služba recepce pro vaši klientelu.

Služby

Coffee break, sekretářské a kancelářské služby.

Vybavení

Technické vybavení: dataprojektor, plátno (2 velikosti), notebook, flipchart, white board, dvd přehrávač, audio technika (sada repro se stojany, mix, mikrofon, kabeláž), tiskárna, videokamera (digitální), diktafon - digitální, fotoaparát.
Cabinet 1 (36 m2)
pro 30 lidí 2 000.00 Kč / den Cabinet 1 Klimatizovaná školicí místnost pro 10 - 30 osob dle typu akce. Vhodná pro přednášky, školení, kurzy a prezentace. Vlastní sociální zázemí. Místnost je zpřístupněna 15 minut před časem uvedeným v objednávce.
Cabinet 2 (12 m2)
pro 4 lidí 1 100.00 Kč / den Cabinet 2 Klimatizovaná školicí místnost pro 1 - 4 osoby dle typu akce. Vhodná pro obchodní jednání, pohovory a kurzy. Sociální zázemí. Místnost je zpřístupněna 15 minut před časem uvedeným v objednávce.
Cabinet 3 (21 m2)
pro 15 lidí 1 500.00 Kč / den Cabinet 3 se nachází v prvním patře. Školicí místnost pro 1 - 15 osob dle typu akce. Vhodná pro školení, firemní porady, kurzy a pohovory. Kuchyňský kout.
Cabinet 5 (15 m2)
pro 8 lidí 1 300.00 Kč / den Cabinet 5 Školicí místnost pro 1 - 8 osob dle typu akce. Vhodná pro kurzy, pohovory, firemní porady a obchodní schůzky. Vlastní sociální zázemí.
Cabinet 10 (35 m2)
pro 25 lidí 2 500.00 Kč / den Cabinet 10 Nová školicí místnost v industriálním designu v budově B ve dvorním traktu pro 10 - 25 osob dle typu akce. Místnost je vybavena i na soukromé filmové projekce s kvalitním plátnem o uhlopříčce 381 cm a zabudovaným ozvučením. Vlastní sociální zázemí. Venkovní relaxační zóna.

Najděte nás na mapě

Králova 9, 616 00 Brno


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...