Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Havlíčkova vila (Břeclav-Poštorná)

Zobrazit všechny objekty v okrese Břeclav
Impozantní Havlíčkova vila byla postavena v letech 1901-1902 podle návrhu lichtenštejnského dvorního architekta Karla Weinbrennera. Dlouhá léta sloužila jako bytový dům a zdravotní středisko. Od roku 2021 je ve správě nadačního fondu Moravská krása, který ji pojmenoval po obchodníkovi, vlastenci... zobrazit více
2 místnosti pro max 30 lidí

Kontaktní údaje

Lucie Pátková
---------------------------------
T: +420 731 173 093
E: lucie@moravskakrasa.cz

Třída 1. máje 418/37, 691 41 - Břeclav-Poštorná , okr. Břeclav
https://moravskakrasa.cz/cs/havlickova-vila/#pronajem

Popis objektu

Impozantní Havlíčkova vila byla postavena v letech 1901-1902 podle návrhu lichtenštejnského dvorního architekta Karla Weinbrennera. Dlouhá léta sloužila jako bytový dům a zdravotní středisko. Od roku 2021 je ve správě nadačního fondu Moravská krása, který ji pojmenoval po obchodníkovi, vlastenci a někdejším starostovi obce Aloisi Havlíčkovi a citlivou renovací interiéru objekt proměnil v moderní galerii a místo pro setkávání. Vila byla slavnostně otevřena v říjnu 2021.

Pozoruhodný třípatrový dům slouží nadačnímu fondu Moravská krása pro jeho činnost: pořádání výstav, dílen, kurzů a společenských akcí. Mimo to jsou prostory nabízené široké veřejnosti pro firemní jednání, konferenci, školení, teambuilding, degustaci, křest knihy, přednášku, koncert nebo oslavu. Přístupná je i zachovalá půda s pochozí lávkou, odkud je nádherný výhled na Pálavu, a prostorná zahrada.

Budova je střežena kamerami a zabezpečovacím systémem.

Služby

Připojení Wi-Fi po celém objektu. Možnost zajištění kompletních cateringových služeb včetně pronájmu inventáře. Možnost pronájmu mobiliáře: židle, stoly, party stan.

Vybavení

Ve stropě zabudované reproduktory, vnitřní rolety, světelná rampa s nastavitelnými reflektory s různými úhly nasvícení, výstavní systém 15 kg/m se zavěšením na perlonová lanka a háčky, projekční plátno s úhlopříčkou 110 cm, velkoplošný dataprojektor, přenosný mikrofon.
Konferenční místnost (40 m2)
pro 30 lidí Místnost s projekčním plátnem. Uspořádání sezení možné pro meeting/školení, workshop/degustaci, konferenci/přednášku.
VIP salonek (12 m2)
pro 4 lidí Příjemný salonek se čtyřmi křesly pro soukromá jednání a schůzky.

Najděte nás na mapě

Třída 1. máje 418/37, 691 41 Břeclav-Poštorná


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...