Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Parkhotel Kašperské Hory (Kašperské Hory)

Zobrazit všechny objekty v okrese Klatovy
Parkhotel Kašperské Hory nabízí prostory vhodné jak pro menší konference, firemní setkání, večírky, svatby, rauty, garden party a grilování, tak pro sportovní a klidnou dovolenou. Konferenční... zobrazit více
3 místnosti pro max 70 lidí Ubytování (pro 86 lidí)

Kontaktní údaje

tel.: 376 582 592376 582 592
email: sales@parkhotel-sumava.cz

Náměstí 4, 341 92 - Kašperské Hory , okr. Klatovy
http://www.parkhotel-sumava.cz

Parkhotel Kašperské Hory nabízí prostory vhodné jak pro menší konference, firemní setkání, večírky, svatby, rauty, garden party a grilování, tak pro sportovní a klidnou dovolenou. Konferenční salonek nabízí připojení na WiFi, ozvučení a základní techniku pro pořádání konferencí - Velká LED TV, plátno, flipchart, data projektor a notebook. V hotelu jsou k dispozici dvě restaurace, vinárna, wellness areál, hotelový park s terasou a tenisovým kurtem i netradiční prostor jeskyně ve sklepní části hotelu.

Služby

wellness

Vybavení

Vybavení salonku: WiFi připojení, ozvučení, klimatizace a podlahové vytápění, velká LED TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI a DVD), plátno, flipchart, data projektor a notebook.

Ceny a popis ubytování

Vyberte si ze 43 stylově zařízených pokojů a apartmá. Pokoje jsou zařízeny tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji nová, ekologická TV (Full HD LED se vstupy pro připojení USB, HDMI nebo DVD), telefon a v apartmánech také mini-lednička.
Salonek Karla IV.
pro 40 lidí
Restaurace
pro 50 lidí
Vinárna
pro 70 lidí

Najděte nás na mapě

Náměstí 4, 341 92 Kašperské Hory


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...