Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Beskyd Hotel Trojanovice (Trojanovice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Nový Jičín
Beskyd Hotel Trojanovice se nachází v centru obce Trojanovice nedaleko sedačkové lanovky na Pustevny, které jsou atraktivním turistickým místem Moravskoslezských Beskyd. Pro svůj aktivní odpočinek zde naleznete celou řadu turistických cest, cyklotras i jiných možností volnočasových aktivit.... zobrazit více
2 místnosti pro max 300 lidí Ubytování (pro 95 lidí)

Kontaktní údaje

Michaela Galíková
E-mail: info@beskydtrojanovice.cz
Tel: +420608115117

Trojanovice 700, 744 01 - Trojanovice , okr. Nový Jičín
http://www.beskydtrojanovice.cz

Beskyd Hotel Trojanovice se nachází v centru obce Trojanovice nedaleko sedačkové lanovky na Pustevny, které jsou atraktivním turistickým místem Moravskoslezských Beskyd. Pro svůj aktivní odpočinek zde naleznete celou řadu turistických cest, cyklotras i jiných možností volnočasových aktivit.

Beskyd Hotel Trojanovice nabízí, kromě ubytování za příjemné ceny (celkem 95 lůžek) a restauracepronájem konferenčních prostor.

Pronajmout si u nás můžete velký konferenční sál s kapacitou až 300 míst s pódiem, který je oddělený od hotelové restaurace. Pro menší akce je k dispozici salonek s kapacitou 45 míst. K dispozici je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu (wi-fi). Hotel s kvalitní českou kuchyní pro vás připraví "občerstvení" dle vašich požadavků a potřeb. Jsme schopni zajistit společenské a pracovní večírky, teambuildingy, školení, semináře, kongresy, rauty pro firmy a domácnosti, promoce a svatby. 

Poloha hotelu na úpatí Beskyd vytváří skvělé podmínky pro spojení pracovních aktivit se sportovními aktivitami a pobytem v přírodě.

Služby

Parkování zdarma před hotelem i v jeho těsné blízkosti, naleznete zde dostatek parkovacích míst. Komplexní zajištění stravování od coffee-breaků, rautů, slavnostních hostin, banketů až po grilovací párty. Vašim požadavkům přizpůsobíme také provozní dobu naší restaurace.

Vybavení

K dispozici je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu (wi-fi), možnost využití audiovizuální techniky a dalšího vybavení dle vašich individuálních požadavků.

Ceny a popis ubytování

Ubytovací kapacitu tvoří dvou až šestilůžkové pokoje, které mají vlastní nebo společné sociální zázemí.
Salonek
pro 45 lidí V případě většího počtu účastníků vaší akce, je možnost dohodnout k dispozici společenský sál i salónek zcela ZDARMA! Všem klientům se věnujeme individuálně s cílem maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům, a to za velmi přijatelné ceny.
Velký konferenční sál
pro 300 lidí Samozřejmostí je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu (wi-fi) a možnost využít audiovizuální techniky a dalšího vybavení dle vašich individuálních požadavků.

Najděte nás na mapě

Trojanovice 700, 744 01 Trojanovice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...