Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Penzion a Restaurace Šimanda (Praha 9 - Kyje)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 9
Penzion Šimanda Vám nabízí levné ubytování v Praze za příznivé ceny v okrajové části Prahy. Najdete u nás dobře vybavené pokoje s dvěma až čtyřmi lůžky, které poskytují dostatečný komfort. Pokoje penzionu disponují televizí a sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo a WC). V přízemí penzionu Vám... zobrazit více
2 místnosti pro max 200 lidí Ubytování (pro 42 lidí)

Kontaktní údaje

tel.poptávky na akce: +420605001919
email na akce: akce@simanda.cz
- -
tel: +420 222 233 999
fax : +420 281 922 999
e-mail: rezervace@simanda.cz

Šimanovská 47, 198 00 - Praha 9 - Kyje , okr. Praha 9
http://www.simanda.cz/

Popis objektu

Penzion Šimanda Vám nabízí levné ubytování v Praze za příznivé ceny v okrajové části Prahy. Najdete u nás dobře vybavené pokoje s dvěma až čtyřmi lůžky, které poskytují dostatečný komfort. Pokoje penzionu disponují televizí a sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo a WC).

V přízemí penzionu Vám můžeme nabídnout výbornou kuchyni s milou obsluhou v restauraci Šimanda. Součástí budovy je též multifunkční sál pro 200 osob, vhodný pro pořádání společenských, kulturních i firemních akcí, svatebních hostin a plesů, po kterých rádi využijete naše ubytování. Parkování na vlastním pozemku penzionu zdarma.

Ceny ubytování od 440 CZK

Služby

Zajistíme kompletní catering, technické vybavení, program i interprety. Pro svatby a oslavy nabízíme zajištění veškeré stolové dekorace, potahy na židle, květinovou výzdobu, dorty a koláčky z vlastní pekárny, rautové stoly, programy, živou muziku, DJ. Při zajištění konferencí Coffe breaky po celou dobu jednání, káva, sáčkové čaje nebo pečené čaje vlastní výroby, slané a sladké občerstvení, koláče, záviny, bagetky, sandwiche.

Vybavení

zapůjčení AV techniky (mixpult, 2x mikrofon, 2x repro), digitální projekce + plátno, zapůjčení klavíru a další techniky

Ceny a popis ubytování

Penzion Šimanda Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu v klidné vilové části Prahy 9 u Kyjského rybníka ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, vybavenou kuchyňku s lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, sporák a Wi- Fi signál po celém penzionu. K dispozici hotelový trezor, prodej drobné drogerie, fén na vybraných pokojích nebo zdarma k zapůjčení na recepci, žehlička s žehlícím prknem, šití na drobné opravy oděvů.
Malý sál (28 m2)
pro 30 lidí možnost využití dataprojektoru a plátna
Multifunkční sál (160 m2)
pro 200 lidí možnost nejrůznějšího variabilního uspořádání (divadelní, taneční, kavárenské atd.)

Najděte nás na mapě

Šimanovská 47, 198 00 Praha 9 - Kyje


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...