Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Konferenční centrum - fakultní nemocnice Brno (Brno)

Zobrazit všechny objekty v okrese Brno-město
Fakultní nemocnice Brno disponuje v lůžkovém traktu (pavilon L) konferenčním sálem (kinosálem) pro 300 posluchačů a Modrým salónkem s kapacitou maximálně 30 osob. V případě zájmu a dle domluvy jsou k dospizici i další prostory. Kromě prostor vhodných k odborným či vzdělávacím akcím vám Fakultní... zobrazit více
2 místnosti pro max 300 lidí Ubytování (pro 250 lidí)

Kontaktní údaje

Více informací na:
------------------------
email: konference@fnbrno.cz
tel: +420 775 761 730, +420 778 080 213

Jihlavská 20, 0 - Brno , okr. Brno-město
http://www.fnbrno.cz/konferencni-centrum/t2470

Popis objektu

Fakultní nemocnice Brno disponuje v lůžkovém traktu (pavilon L) konferenčním sálem (kinosálem) pro 300 posluchačů a Modrým salónkem s kapacitou maximálně 30 osob. V případě zájmu a dle domluvy jsou k dospizici i další prostory. Kromě prostor vhodných k odborným či vzdělávacím akcím vám Fakultní nemocnice Brno může nabídnout i doplňkové služby ve formě cateringu, ubytování a stravování.

Služby

Fakultní nemocnice Brno zajišťuje dle individuálních přání a požadavků svých klientů kompletní catering a občerstvení, včetně obsluhy. Níže naleznete cenu základního občerstvení.

Ceny a popis ubytování

Informace o možnostech doplňkové ubytování - viz zde: http://www.fnbrno.cz/ubytovani/t3823. Ubytovna Netroufalky leží v těsné blízkosti Nemocnice, její celková kapacita je 396 lůžek. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, poskytují však dvojí zázemí. V prvním případě se jedná o dvoulůžkový pokoj s wc a umyvadlem pro dvě oso
Modrý salónek
pro 30 lidí 535.00 Kč/h
Konferenční sál - Kinosál
pro 300 lidí 2 080.00 Kč/h

Najděte nás na mapě

Jihlavská 20, 0 Brno


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...