Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Imperial ***** (Karlovy Vary)

Zobrazit všechny objekty v okrese Karlovy Vary
Hotel IMPERIAL představuje vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb, nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Můžete zde najít unikátní zázemí pro realizaci firemních akcí, porad, školení, oslav, konferencí a jiných akcí. Díky portfoliu... zobrazit více
6 místnosti pro max 300 lidí Ubytování (pro 383 lidí)

Kontaktní údaje

Telefon:
Recepce: + 420 353 203 111
Rezervace: + 420 353 203 113
Event manger: + 420 353 203 116
E-mail: event@spa-hotel-imperial.cz

Libušina 18, 0 - Karlovy Vary , okr. Karlovy Vary
http://www.spa-hotel-imperial.cz/cz/

Hotel IMPERIAL představuje vysoký standard ubytovacích, lázeňských a dalších služeb, nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Můžete zde najít unikátní zázemí pro realizaci firemních akcí, porad, školení, oslav, konferencí a jiných akcí. Díky portfoliu nabízených služeb a konferenčních prostor může hotel Imperial hostit i akce mezinárodního významu. Ubytování hotel nabízí ve stylově 205 zařízených pokojích třídy *****. Hotel Imperial získal prestižní ocenění Czech Republic’s Leading Spa Resort.

Služby

Jako součást servisu souvisejícího s pořádáním konferencí, kongresů a dalších společenských akcí v hotelu Imperial zajišťujeme tyto služby: kompletní cateringový servis, komplexní dopravní servis a transfery, tlumočení a překlady, společenský a doprovodný program. turistické túry, výlety, exkurze, V.I.P. servis, objednávka květin, doplňkové úklidové služby, výlety a exkurze, bazénový komplex - příjemná relaxace či beauty služby. Přicestovat je i možné s domácním mazlíčkem.

Vybavení

Data projektor, plátno, LCD TV, DVD přehrávač, základní ozvučení (zesilovač + 2 bezdrátové mikrofony), flipchart, řečnický pult, Wi-Fi internet

Ceny a popis ubytování

V hotelu si můžete vybrat z několika kategorií pokojů: Jednolůžkový / dvoulůžkový pokoj, Superior Room, Suite, Superior Suite a Deluxe Suite. Všechny pokoje jsou vybavené televizí, telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. Můžete také zdarma využít připojení na internet. Během pobytu jsou vám k dispozici základní hygienické potřeby, župan, hotelové ručníky a osušky. Některé pokoje mají balkon.
President Lounge (85 m2)
pro 20 lidí Salonek se nachází v přízemí a je ideálním místem pro menší jednání, pro konání obědů a taktéž může sloužit jako V.I.P. prostor, jelikož má svou šatnu, toaletu a kuchyňku. Přístup je možný z hotelové chodby, není propojen s jinými prostory hotelu, Wi-Fi připojení.
Conference Lounge (60 m2)
pro 30 lidí Salonek se nachází v přízemí na konci pravého křídla hotelu, je ideální místem pro menší až středně velká jednání, školení či konference do 30 účastníků. Přístup je možný z hotelové chodby, není propojen s jinými prostory hotelu, Wi-Fi připojení.
Musical Lounge (75 m2)
pro 50 lidí Salonek se nachází v přízemí a je ideálním místem pro menší jednání, pro konání V.I.P. obědů či večeří do 30 účastníků. Propojen s Café Vienna, přístupný z hotelové chodby v přízemí či z Café Vienna, Wifi-připojení.
Club Imperial
pro 100 lidí Sál se nachází v suterénu hotelu, přístup je možný z hotelu nebo z bočního hlavního vchodu z venku, je ideálním místem pro uspořádání party, prezentací či různých setkání, Wi-Fi připojení.
Cinema Hall (185 m2)
pro 176 lidí Sál se nachází v suterénu v levém křídle hotelu a je ideálním místem pro větší konference, přístup je možný z hotelové haly, není propojen s jinými prostory hotelu.
Concert Hall (314 m2)
pro 300 lidí Sál se nachází v přízemí hotelu, je ideální místem pro velká jednání, školení či konference do 160 účastníků a party do 600 účastníků, přístup je možný z hotelové recepce. Lze jej propojit s Restaurantem Prague, Café Vienna a Musical Lounge, Wi-Fi připojení.

Najděte nás na mapě

Libušina 18, 0 Karlovy Vary


Odeslat poptávku

Zašlete nám poptávku po pronájmu našich prostor pro Vaší akci. Budeme Vás ihned kontaktovat zpět s nabídkou

Načítám, prosím vydržte...