Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

HOTEL SELSKÝ DVŮR **** (Praha 10)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 10
Hotel Selský Dvůr patří mezi vyhledávané hotely pro pořádání firemních akcí, konferencí, školení a seminářů. Konferenční salonek je vybaven požadovanou konferenční technikou. Celý hotel je pokryt signálem WI-FI umožňující bezplatné připojení k internetu. Obchodní klientelou je tento hotel... zobrazit více
6 místnosti pro max 70 lidí Ubytování (pro 60 lidí)

Kontaktní údaje

Rezervace ubytování:
tel: +420 272 114 444
reservations@hotelselskydvur.cz
(PO - PÁ mezi 8.00 – 17.00 hod.)

Recepce & Rezervace místa v restauraci
+420 271 751 940
reception@hotelselskydvur.cz

K Horkám 56, 0 - Praha 10 , okr. Praha 10
https://www.hotelselskydvur.cz

Popis objektu

Hotel Selský Dvůr patří mezi vyhledávané hotely pro pořádání firemních akcí, konferencí, školení a seminářů. Konferenční salonek je vybaven požadovanou konferenční technikou. Celý hotel je pokryt signálem WI-FI umožňující bezplatné připojení k internetu. Obchodní klientelou je tento hotel oblíben nejen pro konferenční a gastronomické zázemí, ale i pro svoji výhodnou polohu, dopravní dostupnost a vlastní parkoviště. Pro účastníky seminářů a školení rádi nabídneme coffee break ve složení káva, čaj, minerálka, slané a sladké občerstvení nebo jiném dle dohody. Připravit můžeme pracovní oběd formou jednotného menu. Při slavnostnějších příležitostech je v exklusivním interiéru doporučen banket, raut nebo slavnostní servírované večeře.

Služby

Více info zde:

Vybavení

TV-Sat, DVD, video, plátno, dataprojektor, Flip-chart, WIFI připojení k internetu, možnost ozvučení a zajištění překladatelských služeb.

Ceny a popis ubytování

Hostům nabízíme ubytování v 30 dvoulůžkových pokojích (z toho 18 pokojů je podkrovních) s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, wifi připojení zdarma, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. Hotelové pokoje jsou orientované do zahradního atria nebo s výhledem do zeleně. K pohodlnému a zdravému spánku jsou všechny pokoje vybaveny novými, zdravotními a antialergeními matracemi německé výroby s certifikátem řady Stabila Eco Superior. Pro nejnáročnější klientelu jsou připraveny komfortní pokoje typu Executive se speciální lůžkovou vrstvou Topper.
Bar (15 m2)
pro 12 lidí
Zimní zahrada (30 m2)
pro 20 lidí
Galerie (25 m2)
pro 32 lidí Možnost zapůjčení plátna, flipchartu, popřípadě televize. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici služba WLAN - bezdrátové připojení na internet.
Kongresový sál (49 m2)
pro 40 lidí salonek je vybaven požadovanou konferenční technikou. Celý hotel je pokryt signálem WI-FI umožňující bezplatné připojení k internetu. V případě potřeby je možné místnost zatemnit.
Restaurace (42 m2)
pro 60 lidí Možnost využít oddělenou část restaurace
Atrium restaurace (150 m2)
pro 70 lidí Atrium je oblíbeným místem svatebčanů, vhodné pro svatební obřad

Najděte nás na mapě

K Horkám 56, 0 Praha 10


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...