Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Riegrova 51 (České Budějovice)

Zobrazit všechny objekty v okrese České Budějovice
Našim cílem je, aby Riegrova 51 byla místem s duší a atmosférou, kde se bude líbit našim nájemcům, klientům i návštěvníkům. Naše dva víceúčelové sály nabízí příjemné prostředí, které láká k různorodému využití. Původní krejčovské haly s dobrou akustikou v přízemí budovy nezapřou atmosféru a... zobrazit více
2 místnosti pro max 150 lidí

Kontaktní údaje

Edita Strouhalová,
pronajem@riegrova51.cz
+420 724 172 597

Riegrova 51, 370 01 - České Budějovice , okr. České Budějovice
http://www.riegrova51.cz

Popis objektu

Našim cílem je, aby Riegrova 51 byla místem s duší a atmosférou, kde se bude líbit našim nájemcům, klientům i návštěvníkům.
Naše dva víceúčelové sály nabízí příjemné prostředí, které láká k různorodému využití. Původní krejčovské haly s dobrou akustikou v přízemí budovy nezapřou atmosféru a útulnost moderní doby.
Můžete je využít pro jakoukoli společenskou akci, konference, výstavy, školení nebo rodinnou oslavu. 

Služby

vybavená kuchyňka, šatna, bary, zázemí pro konání akce, 40 přilehlých parkovacích míst ve dvoře budovy, občerstvení, rauty, coffee breaky apod, kompletní kancelářský servis – kopírování, scannování, laminování, tisk, grafika, technické vybavení

Vybavení

Sál Galerie Rozloha sálu: 250 m2 Kapacita sálu: 100 míst, Možnost rozdělení na 2 menší sály (sál A a B) Kapacita sálů A a B: každý 25 míst v konferenčním uspořádání Součástí Galerie je také malá kuchyňka, která poskytuje dostatečné zázemí pro přípravu jednoduchého občerstvení. Je možné ji využít také jako šatnu nebo zázemí pro konání akce. Sál Kavárna Rozloha sálu: 105 m2 Kapacita sálu: až 50 míst dle konferenčního uspořádání Součástí sálu je barový pult.
Kavárna (105 m2)
pro 60 lidí 350.00 Kč/h
Galerie (250 m2)
pro 150 lidí 350.00 Kč/h Tento jedinečný prostor s atmosférou nabízí plno možností.Bývalá továrna na klobouky Václava Požárka nebo dílna společnosti Otavan nezapře svou atmosféru a je to pravé místo pro vaši akci.

Najděte nás na mapě

Riegrova 51, 370 01 České Budějovice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...