Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Riegrova 51 (České Budějovice)

Zobrazit všechny objekty v okrese České Budějovice
Riegrova 51 je místem s duší a atmosférou, kde se bude líbit vám i vašim návštěvníkům či klientům. Prostor bývalé továrny na klobouky , který jsme zútulnili a zmodernizovali, aby odpovídal požadavkům našich zákazníků, může posloužit jako skvělé místo pro vaši akci - ať už chystáte konferenci,... zobrazit více
3 místnosti pro max 150 lidí

Kontaktní údaje

Iveta Márovcová,
pronajem@riegrova51.cz
+420 724 172 597

Riegrova 51, 370 01 - České Budějovice , okr. České Budějovice
http://www.riegrova51.cz

Riegrova 51 je místem s duší a atmosférou, kde se bude líbit vám i vašim návštěvníkům či klientům. Prostor bývalé továrny na klobouky, který jsme zútulnili a zmodernizovali, aby odpovídal požadavkům našich zákazníků, může posloužit jako skvělé místo pro vaši akci - ať už chystáte konferenci, školení, rodinnou oslavu nebo se potřebujete setkat v úzkém kruhu několika osob. K dispozici je několik přednáškových sálů i zasedacích místností, technika je v ceně nájmu. Po celou dobu konání akce vám budeme k ruce a uděláme maximum pro to, abyste byli spokojení vy i vaši zákazníci. Rádi vám pomůžeme i s propagací akce, případně s její organizací na místě. Pokud potřebujete catering, s radostí pro vás připravíme nabídku. A pokud máte svého dodavatele, není to problém.  

Služby

Rádi pro vaši akci obstaráme catering - ať už potřebujete snídani, coffee break nebo kompletní raut. K dispozici je vám vybavená kuchyňka, kterou můžete dle potřeby využít. Budova má k dispozici parkovací dvůr, kde je možné po domluvě zajistit parkování pro organizátory, případně je možné parkovat v ulici před domem. Jsme schopni také zajistit kompletní kancelářský servis - tisk, kopírování, skenování, laminování apod.

Vybavení

K dispozici je klasické technické vybavení k promítání - tedy projektor i plátno. Zároveň jsme schopni zajistit ozvučení pomocí klasického i hlavového mikrofonu. Samozřejmostí je flipchart. Veškeré vybavení je v ceně nájmu.

Pro potřeby vlastního cateringu je k dispozici kuchyňka nebo barový pult s tekoucí vodou, myčkou, lednicí, rychlovarnou konvicí a dle potřeby také kávovarem.

Kavárna (105 m2)
pro 50 lidí 550.00 Kč/h Útulný prostor bývalé kavárny, který je vhodný jak pro workshop, přednášku, tak pro rodinnou oslavu. K dispozici je barový pult s tekoucí vodou, lednicí, myčkou, rychlovarnou konvicí a případně i kávovarem.
Zasedací místnosti v R51
pro 20 lidí 300.00 Kč/h V budově je k dispozici několik zasedacích místností, které se hodí jak pro setkání ve dvou, tak i větší setkání pro 20 osob. Cena se liší dle počtů účastníků. V ceně pronájmu je veškerá technika - jak promítací, tak zvuková.
Galerie (250 m2)
pro 150 lidí 550.00 Kč/h Tento jedinečný prostor s atmosférou nabízí plno možností. Bývalá továrna na klobouky Václava Požárka nebo dílna společnosti Otavan nezapře svou atmosféru a je to pravé místo pro vaši akci. Prostor lze rozdělit na dva menší sály s kapacitou až 50 účastníků. Cena pronájmu obou sálů dohromady je 1000 Kč / hod.

Najděte nás na mapě

Riegrova 51, 370 01 České Budějovice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...