Prostory k pronájmu pro firemní akce, svatební akce a další..

Vyhledejte prostory

Hotel DVOŘÁK TÁBOR**** (Tábor)

Zobrazit všechny objekty v okrese Tábor
Hotel Dvořák Tábor se nachází v centru města Tábor vyznačujícího se bohatou historií spojenou s husitstvím. Hotel je zasazen do prostor bývalého pivovaru, jež prošly nedávnou rekonstrukcí a spolu s přilehlým hradem Kotnov a Bechyňskou bránou jsou od roku 1992 zapsány na seznamu Národních... zobrazit více
0 místnosti pro max lidí Ubytování (pro 139 lidí)

Kontaktní údaje

Hradební 3037, Tábor, okr. Tábor

Popis objektu

Hotel Dvořák Tábor se nachází v centru města Tábor vyznačujícího se bohatou historií spojenou s husitstvím. Hotel je zasazen do prostor bývalého pivovaru, jež prošly nedávnou rekonstrukcí a spolu s přilehlým hradem Kotnov a Bechyňskou bránou jsou od roku 1992 zapsány na seznamu Národních kulturních památek. Pro svou výhodnou polohu (pouze 90 km od Prahy a 150 km od Brna), moderní kongresové zázemí a komplexní služby na vysoké úrovni je hotel ideálním místem pro firemní akce. Díky možství kulturních a přírodních památek v okolí je také častým cílem individuální turistiky. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro seniory, romantické pobyty, svatby či rodinné oslavy.

Služby

Komfortní ubytování s bufetovou snídaní, restaurace La Cave - zážitková gastronomie, lobby bar, letní terasa s grilováním, cateringové služby, tematické rauty vč.programu, konferenční prostory s celkovou kapacitou až 600 osob, relaxační zóna (bazén, whirlpool, sauna, masáže a zábaly, kosmetika, manikúra, luxusní kadeřnický salon), parkovací kapacita na uzavřeném hotelovém parkovišti nebo v hotelových garážích, směnárna, zajištění doprovodných programů a dalších služeb.

Ceny a popis ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 72 pokojích se 139 lůžky. Skladba pokojů: 5 jednolůžkových pokojů, 23 dvoulůžkových, 32 dvoulůžkových superior, 10 junior suite a 1 suite. Vybavení pokojů: TV, telefon, trezor, minibary, koupelny s vanami, fén, připojení k internetu.

Najděte nás na mapě

Hradební 3037, 39001 Tábor


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...