Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Centrum TADI (Pelhřimov)

Zobrazit všechny objekty v okrese Pelhřimov
Centrum TADI Vám nabízí pronájem moderně vybavené konferenční místnosti s kapacitou až 40 míst k sezení. Nacházíme se v centru města Pelhřimov. Dojezdová vzdálenost z D1 je 15 minut. Prostory lze využít na prezentace, porady, konzultace, obchodní jednání, semináře, školení, kurzy. Cena pronájmu... zobrazit více
1 místnost pro max 40 lidí

Kontaktní údaje

Ivona Tkadlecová
tel: 776 411 513
email: info@tadi.cz

Palackého 77, 393 01 - Pelhřimov , okr. Pelhřimov
https://tadi.cz/pronajem-jednacich-prostor/

Centrum TADI Vám nabízí pronájem moderně vybavené konferenční místnosti s kapacitou až 40 míst k sezení. Nacházíme se v centru města Pelhřimov. Dojezdová vzdálenost z D1 je 15 minut. Prostory lze využít na prezentace, porady, konzultace, obchodní jednání, semináře, školení, kurzy. Cena pronájmu je 350 Kč za hodinu. 

Služby

Nabízíme komfortní zázemí pro Vaše prezentace, porady, obchodní jednání, školení, semináře, kurzy. V případě Vašeho zájmu, zajistíme celodenní catering z lokálních surovin. Centrum je umístěno na náměstí, je tedy i možné zajistit občerstvení, oběd...v některé z místních restaurací.
V případě, že Vaše jednání budou probíhat v cizím jazyce, jsme schopni zajistit tlumočnické služby z angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny.

Vybavení

Flipchart, dataprojektor, plátno, televize s úhlopříčkou 77 (195cm), internetové připojení, copy centrum, scan, kuchyňka s luxusním kávovarem.

Ceny a popis ubytování

Ubytování je možné zajistit v hotelu na náměstí, vzdáleném od našeho objektu 2 minuty chůze.
Konferenční místnost (40 m2)
pro 40 lidí 350.00 Kč/h 2 000.00 Kč / den

Najděte nás na mapě

Palackého 77, 393 01 Pelhřimov


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...