Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

S-COMP Centre (Praha 8)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 8
Nabízíme pronájmy kompletně vybavených prostor pro Vaše školení nebo firemní akce. V budově na pražské Palmovce máme k dispozici čtyři standardní učebny s celkovou kapacitou až 160 osob, moderně vybavenou počítačovou učebnu a jednu zasedací místnost. Příjemné, nové moderní prostory jsou vhodné... zobrazit více
6 místnosti pro max 60 lidí

Kontaktní údaje

Nikola Jiranová
jiranova@scomp.cz
+420 603 559 064

Na Žertvách 2196/34, 180 00 - Praha 8 , okr. Praha 8
https://scomp.cz/

Popis objektu

Nabízíme pronájmy kompletně vybavených prostor pro Vaše školení nebo firemní akce. V budově na pražské Palmovce máme k dispozici čtyři standardní učebny s celkovou kapacitou až 160 osob, moderně vybavenou počítačovou učebnu a jednu zasedací místnost. Příjemné, nové moderní prostory jsou vhodné jak na pořádání konferencí, tak malých školení, meetingů, coffeebreaků nebo třeba realizaci pohovorů. U nás nejste omezeni pouze na pracovní týden, rádi Vám prostory zpřístupníme i během víkendů a svátků.

Prostory se nachází přímo u vstupu do metra Palmovka.

Vstup do prostor i do všech školících místností je bezbariérový. 

Služby

Pro naše klienty chceme zařídit maximální pohodlí. Proto Vám po domluvě zvládneme zařídit veškerou administrativní podporu (tisk materiálů, vazbu, zapůjčení PC...) a přípravu občerstvení. Vám stačí mít připravený flashdisk a začít prezentovat. O všechno ostatní se postaráme my.

Vybavení

free wifi, dataprojektor HDMI/VGA, klimatizace, whiteboard flipchart + whiteboard fixy, prezentér, bezbariérový přístup, dvě plně vybavené kuchyňky (kávovar, myčka, lednice...)

Ceny a popis ubytování

V omezeném množství jsme schopni zajistit i ubytování v námi prověřených zařízení. Ceny jsou uváděny bez DPH.
Exupéry
pro 60 lidí 6 000.00 Kč / den Naší největší místností je Exupéry.Místnost je krásně prosvětlená díky oknům, které jsou po celé levé straně. Místnost má k dispozici prostor pro občerstvení, věšáky na bundy a zázemí, kde je možné schovat materiály atd... Místnost je plně klimatizována. Učebnu jsme schopni přizpůsobit dle Vašich potřeb. Se stoly je velice snadná manipulace a na Vaši žádost je připravíme do jakéhokoliv seskupení (tvar U, L, školní, divadlo,...) Tato místnost je vhodná na pořádání workshopů.
Terezie
pro 40 lidí 5 000.00 Kč / den Prostor této učebny je vhodný na využití pro pracovní porady, školení a prezentace. Klienti nejčastěji využívají uskupení stolů do U viz. obrázek. Ale po domluvě umíme prostor uzpůsobit Vaším potřebám.
Michael
pro 32 lidí 5 000.00 Kč / den Ideální místnost pro školení se zasedacím pořádkem škola pro cca 24 osob. Případně dva pracovní ostrůvky, kdy v místnosti zůstane spousta místa pro praktický nácvik.
Ámos
pro 26 lidí 4 000.00 Kč / den Učebna Ámos je jedna z menších učeben. Má velmi útulnou atmosféru. Klienti nejčastěji využívají uskupení stolů do U nebo vytvoření jednoho pracovního stolu uprostřed místnosti, což je ideální k pořádání pracovních porad a menších školení.
Steve - počítačová učebna
pro 12 lidí 1 500.00 Kč/h V počítačové učebně Steve máme k dispozici 12 stolních počítačů. V učebně opět nechybí zázemí pro občerstvení, klimatizace a věšáky na bundy.
Bond - zasedací místnost
pro 8 lidí zasedací místnost, bližší informace ohledně ceny na vyžádání

Najděte nás na mapě

Na Žertvách 2196/34, 180 00 Praha 8


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...