Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Buddha-Bar Prague (Praha 1)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 1
Vítejte do našeho Buddha-Baru. Mezinárodní koncept našeho zařízení nabízí vytříbený styl a panasijské kulinářské umění. Neopakovatelná atmosféra zaručeně uchvátí Vaše smysly. PŘIPRAVÍME VÁM celou Vaší akci na míru , můžete jí zrealizovat v našich prostorách, které pojmou až 400 osob při... zobrazit více
3 místnosti pro max 400 lidí

Kontaktní údaje

Ing. Adéla Selešiová
Event Manager
selesiova@buddhabarprague.cz

Jakubská 8, 110 00 - Praha 1 , okr. Praha 1
https://www.buddha-bar.cz/

Vítejte do našeho Buddha-Baru. Mezinárodní koncept našeho zařízení nabízí vytříbený styl a panasijské kulinářské umění. Neopakovatelná atmosféra zaručeně uchvátí Vaše smysly. PŘIPRAVÍME VÁM celou Vaší akci na míru, můžete jí zrealizovat v našich prostorách, které pojmou až 400 osob při standing akci.  Restaurace-bar se nachází na 2 podzemních patrech o kapacitě 110 a 90 osob. Speciální požadavky na audiovizuální techniku jsme schopni zajistit od externího dodavatele.

Rádi se díváme se na věci jinak a proto u nás najdete pokrmy, upravované tradiční cestou tak i dle našich jedinečných receptur. U všech našich pokrmů používáme ty nejlepší dostupné suroviny. Na přání pro Vás připravíme zajímavý doprovodný program, ať už jsou to samurajové, břišní tanečnice nebo např. dračí tanec.

 

Služby

Na přání můžeme poskytnout zážitky ve formě doprovodného programu v podobě výuky tance, břišních tanečnic, samuraje, sabrage (otevírání šampaňského různými předměty s možností zapojit hosty), dračí tanec, přehlídku kimon, live sushi cooking, barmanskou školu, nejrůznější degustace a oblíbené zábavné koutky s asijskou tématikou jako je tetování henou, masážní koutek, shisha koutek a nebo třeba výklad karet.

Vybavení

Můžeme zajistit potřebnou audiovizuální techniku pro Vaší libovolnou firemní akci.
1.patro restaurace (pro servírování večeře)
pro 110 lidí Buddha-Bar restaurace se nachází na dvou rozlehlých podzemních patrech a dispozičně je rozdělena na restauraci s kapacitou 110 míst pro servírovanou večeři v 1.patře
2.patro bar - lounge
pro 90 lidí Druhé podzemní patro, ve kterém se nachází bar-lounge část.
Celý Budha bar
pro 400 lidí Pokud chcete využít pronájem celého objektu, můžete až do celkové kapacity 400 osob na stání.

Najděte nás na mapě

Jakubská 8, 110 00 Praha 1


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...