Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

DMC management consulting s.r.o. (Praha 10)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 10
Nabízíme k pronájmu prostor  A, na školení  (místnost  pro max 12 lidí) B, na schůzku 1:1, pohovory nebo na školení pro malé skupinky = místnost s kapacitou  do 5 lidí. Možnost zajistit v prostorách i  soukromí na několik  1:1 schůzek současně. Prostory jsou... zobrazit více
2 místnosti pro max 12 lidí

Kontaktní údaje

Kuráňová Zuzana: +420 606 685 678

Sluštická 1627, 100 00 - Praha 10 , okr. Praha 10
http://www.dmc-cz.com/

Popis objektu

Nabízíme k pronájmu prostor 

A, na školení  (místnost  pro max 12 lidí)

B, na schůzku 1:1, pohovory nebo na školení pro malé skupinky = místnost s kapacitou  do 5 lidí. Možnost zajistit v prostorách i  soukromí na několik  1:1 schůzek současně.

Prostory jsou s plným technickým vybavením (flipchart, dataprojektor, tabule) a zázemím (kuchyň, občerstvení, zahrada) v příjemným rodinným prostředí. Občerstvení a obědy zajistíme a jsou kalkulovány zvlášť.

Pokud máte zájem o 1/2 den, nebo o hodinovou sazbu, kontatujte nás. Nabídneme cenu a možnosti.

Služby

- prostory pro školení - včetně zajištění občerstvení a dovozu obědů na místo

Vybavení

dataprojektor, flipchart, tabule, TV projekce zázemí: kuchyňka, zahrada
Velka školící místnost
pro 12 lidí 6 000.00 Kč / den Místnost s kapacitou do 12 lidí, s plným technickým zázemím (dataprojektor, flipchart). Místnost je klimatizována. k dispozici kuchyňka i občerstvení + možnost zajistit CB a obědy. K dispozici je i z malá zahrada s terasou, rodinné prostředí.
Malá školící místnost
pro 5 lidí 4 000.00 Kč / den Místnost vhodná na pohovory, 1:1 meetingy nebo malé skupinové schůzky a workshopy. (V případě potřeby je možné zajistit i prostor pro schůzku v dalším prostoru v budově současně ) Vybavení - flipchart, dataprojektor, tabule. K dispozici voda, káva, čaj. Zajištění občerstvení a obědů, dle přání klienta. (kalkulováno zvlášť)

Najděte nás na mapě

Sluštická 1627, 100 00 Praha 10


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...