Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

DMC management consulting s.r.o. (Praha 10)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 10
Nabízíme k pronájmu prostor  A, na školení  (místnost  pro max 12 lidí) B, na schůzku 1:1, pohovory nebo na školení pro malé skupinky = místnost s kapacitou  do 5 lidí. Možnost zajistit v prostorách i  soukromí na několik  1:1 schůzek současně. Prostory jsou... zobrazit více
2 místnosti pro max 12 lidí

Kontaktní údaje

Kuráňová Zuzana: +420 606 685 678

Sluštická 1627, 100 00 - Praha 10 , okr. Praha 10
http://www.dmc-cz.com/

Popis objektu

Nabízíme k pronájmu prostor 

A, na školení  (místnost  pro max 12 lidí)

B, na schůzku 1:1, pohovory nebo na školení pro malé skupinky = místnost s kapacitou  do 5 lidí. Možnost zajistit v prostorách i  soukromí na několik  1:1 schůzek současně.

Prostory jsou s plným technickým vybavením (flipchart, dataprojektor, tabule) a zázemím (kuchyň, občerstvení, zahrada) v příjemným rodinným prostředí. Občerstvení a obědy zajistíme a jsou kalkulovány zvlášť.

Pokud máte zájem o 1/2 den, nebo o hodinovou sazbu, kontatujte nás. Nabídneme cenu a možnosti.

Služby

- prostory pro školení - včetně zajištění občerstvení a dovozu obědů na místo

Vybavení

dataprojektor, flipchart, tabule, TV projekce zázemí: kuchyňka, zahrada
Velka školící místnost
pro 12 lidí 6 000.00 Kč / den Místnost s kapacitou do 12 lidí, s plným technickým zázemím (dataprojektor, flipchart). Místnost je klimatizována. k dispozici kuchyňka i občerstvení + možnost zajistit CB a obědy. K dispozici je i z malá zahrada s terasou, rodinné prostředí.
Malá školící místnost
pro 5 lidí 4 000.00 Kč / den Místnost vhodná na pohovory, 1:1 meetingy nebo malé skupinové schůzky a workshopy. (V případě potřeby je možné zajistit i prostor pro schůzku v dalším prostoru v budově současně ) Vybavení - flipchart, dataprojektor, tabule. K dispozici voda, káva, čaj. Zajištění občerstvení a obědů, dle přání klienta. (kalkulováno zvlášť)

Najděte nás na mapě

Sluštická 1627, 100 00 Praha 10


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaše ubytování, či soukromou nebo firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...